Boleh sya tahu klau mcm ni sya mngndung ke..last period 16/4/2021klau sya mngndung agak² bpe mnggu?

Boleh sya tahu klau mcm ni sya mngndung ke..last period 16/4/2021klau sya mngndung agak² bpe mnggu?
33 Balas
Tulis jawapan

tahniah sis.pregnant tu. 16apr tu 1st day period last kan? generally, kira je trus 1st day period tu smpi date hr ni dh brp mgu & hari. nk lg tepat kne scan doc. scan tvs lg jelas compare scan luar perut tu

ye sis . saya lagi 3 hari sebelum period saja check sama mcm sis line kabur . lepas tarikh period lewat 2 hari saya test lagi memang pekat 😍 sis nak masuk 8 minggu ( 2 bulan )

terima kasih semua bg respon..sye dah pg klinik dr. kata sya mngndung 6 mnggu 2 hari dah ad kantung cuma tak nmpk degupn jntug lg..lg 2 mnggu pg klinik lg..terima kasih semua

Sama lah dengan saya last period 16/4 masa cek sehari lewat macamni lah samar dia hehe malam try lagi lagi terang 4hari try lagi lagi lagi terang 😅

tahniah sis...sy mula2 cek mcm tuh jgak xbrapa terang line dia...sy last period 13/4/21..1st day puasa..skrg pregnant 6w++..take care sis..

hi awak dhscan ke? mgkin dlm 2-3 mgu.. mcm sy last period 25/4 and pegi scan doc masih awal blm ad kantung lg

3y ago

masa anak first saya scan 13 minggu . puas hati sikit sebab baby pun dah terbentuk 😍

Try masukkan tarikh last period dalam apps. Dia akan keluarkan minggu dan jugak tarikh jangkaan bersalin.

tahniah puan.. semoga dipermudahkan sepnjng kehamilan.. bnyakkn berehat dn jngn angkt brng berat🤗

Date period sis lewat 2hari drpd saya...baru2 ni saya p check dpt tau pregnant dh masuk 5weeks..

Saya last period 18/4 and skrg kandungan baru 5 week 6 day. Mungkin sis dah 6 weeks+