βœ•

9 Balas

check up ya sis. ke KK. anda boleh. πŸ™ then bagitau family ya. dorang akan support sis. saya paham situasi sis. saya mcam sis juga. tp slowtalk semua dgn family. then baru dpt plan seterusnya. yg penting kandungn. fokus pada kesihatan sis and kandungan ya. πŸ‘πŸ» harus kuat

VIP Member

Please do normal checkup like others mum.. that is what hospital want for you and your baby instead of minding ur status.. health are most important .. we are here to support u keep asking ya 😘 may god ease ur journey

Boleh as long as u pregnant.. sebab kesihatan lg mnjadi keutamaan bg mereka..kalau lambat2 nnt kne cuci telinga dgn dok n nurse..

Be strong dear, bila dlm keadaan mcm ni 1st of all abaikan kata2 -ve..your priority is your baby..do the best for your baby..pegi je kk check up..do not stressed out.. taking care..enjoy your pregnancy moment..

VIP Member

Kuatkan semangat ..jaga kesihatan fizikal Dan mental.. pegi kk buka buku pink ..n enjoy ur pregnancy 😘😘.. ttg org sekeliling ,pendapat yg baik jadikan panduan .. klo Ada yg mencemuh abaikan je k

Pergi KK ja dik.. Jgn biarkan mulut org lain menguasai diri tu.. Jaga kandungan tu baik2.. Jgn buang kandungan tu.. Jaga diri n anak tu elok2 dsamping minta kluarga alwys give u support.. Be strong dearπŸ’™

Makasi kak bg positive advice .. Will go kk asap .. :)

Hi dear please teruskan kandungan u .. saya yakin anak awak akan menjadi kebahagian buat awk esok , pecaya lah ...

So sweet..😒πŸ’ͺπŸ’ͺπŸ’ͺ

same goes to me..be strong dear for u n ur baby..jaga kesihatan especially emosi...

in shaa allah aminnn..

Give me ur baby to care anda give lovely

Pergi je kk. Teruskan kandungan tu. Jgn buang tau. Jaga dia elok2 ye. Bkn snang nk mengandung. Kat luar sana 10 tahun kawen takde rezeki anak lgi.

Baik kak .. Mmg plan nak simpan , tp tu la masi rasa ragu2 .. Apa pn makasi kak bg positive advice

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan