Baby April 2024 barang keperluan dah ready ke πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†

Ibu2 yg due bulan april2024 dah start beli barang2 baby ke? Sy dah 25w now baru start membeli. Bnyk juga rupanya ya brg baby ni. Haha. Baru nak membeli belum part membasuh mengemas. Sbb kalau boleh nak setel2 sebelum puasa nnt. Ibu2 lain dΓ h start beli ke or dah complete πŸ˜†πŸ˜†

37 Balas
Tulis jawapan

Saya due april 2024,tapi satu barng pun tak beli apa lagi sisπŸ˜‚ nampak macam relax sangat tapi yerlaa bile fikir fikir rasa tak perlu banyak sgt keperluan baby yg patut beli, saya dahulukan yg penting sngat sangat macam baju untuk newborn sis jangan beli banyak sngt sbb baby cept membesar kalau boleh beli yg jenis eyelet tu je mur mur. Macam katil baby tu wajib beli jika ada kemampuan. Sebb kena ajar asingkan baby masa tidur letak katil sebelah kite je. Skrg saya dah banyak survey brg baby di shopee senang tak perlu berjalan penat penat ke mall.pastu shopee banyak diskaun. Kalau macam barang barang contohnye baby walker,baby food processor tidak perlu beli lagi sis. Ambil masa selepas 6bulan ke atas baru beli. Sebab baby tak boleh guna lagi barang tu

Baca lagi