19 Balas

Boleh,sy masa kputihan tiba2 bnyak d sbbkn kurang minum air putih,biasanya sy akn makan juga yogurt,blh kurangkn kputihan n x bbau..

terima kasih semua... sya memang ada keputihan skjap ada skajp tk ada mksud dlam 2 ke 3 hari ada lpas seminggu hilang kpas tu ada lgi bgtu saja lah sepanjang hamil

VIP Member

boleh..makanla..bagus makan kalau ada keputihan lagi recomended 👍🏻 tuk makan..ada bakteria baik dlm yogurt baik utk wanita

kenapa pula tak boleh makan awak if ada keputihan, lagi digalakkan mkn plain yogurt utk kurang kan keputihan☺️

TapFluencer

sgt bagus ya makan yoghurt. dlm tu banyak bakteria baik. kalau nak jaga paras gula, makan yg plain.

Sy mkn utk pedih ulu hati. Lebih2 mlm mase nk tidur xleh tido sbb pedih tekak xdpt nk baring.

sy makan gaviscon.. pedih perut ni betul2 hanya yg mengalami ja tahu mcm mana rasanya.. aduhaii.. mengantuk yg amat tapi xboleh nak baring..

Hi mom2 sekalian nak tanya masuk jak trimester ke3 sya kena buasir any idea x mcm mn nak rawat.. Sakit sgt

Hi sis, saya pun... saya bnyk minum jus apple, stop rice and gluten, makan lauk real food only with veg wajib, alhamdulillah, sometimes constipation j.. tp alhamdulillah buasir I dah berapa bulan dah alhamdulillah dengan izin Allah swt.

bolehh . yogurt bagus untuk hilangkan keputihan . nk yg lebih baik mkn yg original greek

Bole je. Saya masa mengandung , setiap minggu beli ilaolao 😂 12/11 baby dah nk masuk 9 buln .

TapFluencer

yogurt jenis mana yang boleh hilangkan keputihan.. yg buah2 atau yang putih tu..

Yang natural/greek yogurt..putih dear..sangat berkesan..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan