βœ•

86 Balas

2 thun lps sy penah minum susu anmum nie, susu nie ada gula. Klau nk mnum sehari sekli saja. Sebb susu nie manis

VIP Member

Susu anmum tinggi gula. Saya try yg less sugar pun masih rasa manis. Pastu saya minum fresh milk farm fresh atau enfamama je.

Sy skrg minum farm fresh sbb sblm ni jrang minum susu smpai baby kurang membesar..due pun tak lama dah ni tp baby baru 2.3kg πŸ˜”

Yeke sis..dlu sy pkir gitu jgk baby kecik xpe nt kluar besar la die tp nurse kk ni duk buat sy risau je memanjang. Lgpun jantung baby ok 120-160 masa jmpa pakar smlm

Sya minum anmum yg ori n yg chocolate tp mcm susah nak buang air besar..so saya nk tukar hi hoat yg ada kurma dan madu

Sis no Susu anmum Ada gula juga ni.. tp depend sis la mau minum tu.. sy minum frisomum tu boleh kwal gula Dlm badan..

Saya pernah minum susu ni , mmg berat saya dan baby naik dgn jayanyaπŸ˜‚. Doc sruh stop minum susu ni.

Sy pernah dpt sample susu ni. Bagi sy susu ni mmg manis wlupun tulis kurang gula. Sy minum low fat dutch lady je

Sy xmnum anmum ni..sy mnum susu biasa je...susu Fernleaf dgn nestle every day je.. anmum ni org ckp lg tinggi gula..

Fearnleaf yg family....

Deng...kna mnum frisomum blik..no wonder makin bulat bdan nie..huhuu..tq bg info..bru je try bli coklat smlam

sy mse first time bukak buku pink, nurse dh pesan, klu boleh jgn minum anmum, berisiko utk kne gdm πŸ˜…

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan