βœ•

44 Balas

Sy pun suka manis2 scan slalu dia sorok..baru2 ni jelas dia tunjuk boy..alhamdulillah x kisah boy ke gurl janji bby sht...

Sy dlu suka manis2... X ble mkn kalu xda yg manis2... Sekali kluar boy.. πŸ˜‚πŸ˜‚...mitos je tu kalau suka mkn manis ngandung bby girl

Betol...sy pon sama suka manis2..bersalin baby boy 😘

VIP Member

Sye suka mnisΒ² mcm coklat aiskrim tu smua dpt baby girl wktu scan pn dye tk tnjuk smpai la keluarΒ² bru dpt thu baby girl

saya pun sama sis, asam2 pedas2 xsuka. sarapan pagi saya guka2 πŸ˜…preg kali ni harap sangat dapat baby girl. hihi amin

Saya sampai nk beranak scan x nampak laki ke pompuan πŸ˜†suka manis manis jugak. Masam x leh telan langsung

Sya masa pregy baby boy suka makan jenis asam2,pedas2,..sekrg pregy Ank ke 4,MMG suka makan yng manis2..

Mungkin sekadar kebetulan. Tp sy suka manis2. Scan first xnmpk. Scan kali kedua doc kata girl. 😁

Kalau sy ikut cara mak sy... Kalau bby byk gerak sblh kiri bby girl... Kalau sblh kanan bby boy....

VIP Member

Suka makan manis.. Baby girl πŸ˜…πŸ˜… air masak kurang.. Bila minum air manis habis... πŸ˜†πŸ˜†

Org ckp..klau bby tk nk tnjuk dia jntina..mmg girl..tp itu ktentuan tuhan..smda girl or boy..

Ye btol..just a myth but maybe just a coincidence πŸ˜ƒ

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan