Salam nak tanya

Helo, skrng saya 6w3hari, xtau lah nak kata ni alahan ke apa, tak sedap tekak, rasa nak muntah, tngok makanan pn tak nmpk sedap, tapi pksa makan juga, bila pksa rasa nak muntah, mengantuk sngat2 tapi x dpt tidur sebab rasa nak muntah tapi tak, tapi pagi tadi mmg xtertahan saya termuntah, kdg ada bau2 atau terbayang bnda pelik auto nak termuntah, nak makan pun xtau nak makan apa, smpai berusaha utk tngok makann sedap2 di tiktok sama juga cam tiada rasa nak makan, pastu cirit birit sdngkn xda makan apa2 pedas, saya xtau adakah ni mksd nya alahan...first time momy

4 Balas
Tulis jawapan

berhuhu lh kita sis..sy alami bnd yg sama, nk dikatakan stiap kli lpar nk mkn, bila mkn mst muntah balik..pstu tgok mknn pun boleh termuntah..tmbah pulak perut sebu dgn angin lg, xthu nk ckp la rasanyaπŸ˜‚..smpai kn sy pun dh taktahu nk makan apa , mmpu mnum air je skrg bg kurang lpar..

mcm sayaa jugak...7w 2d. yg penting tiapkli 1 jam, mkn je pape sikit asalkn x kosong perut. mmg tgok sume mknn xde nk mkn, tp kne pksa

VIP Member

ya itula alahan . semoga kuat sis , saya pun tengah alami benda yg sama mcm awak πŸ₯²

Ya awak, alahan tu.