Muzik Bagus Untuk Anak Anda!

Hari ini Hari Muzik Sedunia ??! Ibu-ibu latih anak dengan muzik tak? Kalau nak tahu, muzik sangat bagus bagi perkembangan penting yang diperlukan untuk anak. Antara faedah yang paling ketara adalah seperti No.4 ? Si kecil ada tak lagu/muzik kegemaran? Jom kongsi di ruangan komen!

Muzik Bagus Untuk Anak Anda!
29 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

Ank suke sgt dgn omar&hana.. esp alif ba ta nye lagu..alhamdulillah... bismillah... Kdg2 suke juge dgn didi & friends.. since tgk kazen2nya layan didi..dia pn minat didi dh..๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚...bnda wjib hri2 dia nk dgr adalah alif ba ta dr omar hana.. ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚xdpt dgr lain xpe..jnji omar hana alif ba ta ada..

Ada. Ank sy yg sulung suka nyanyi lagu febrate dia 'let it go - frozen' siap buat gaya bagai ๐Ÿ˜‚ yg adik pulak pantang dgar music mesti bdn dia bjogetยฒ ๐Ÿคฃ Mummy diorg pulak kaki dance ๐Ÿ’ƒterjoin la kami 3 beranak #sekepala #happyning ๐Ÿ˜…๐Ÿ˜œ

anak sy 2y 7m suka sgt menyanyi...pantang dengar muzik laju mulut die menyanyi,fvrte lagu die "masdo" dinda jgn marah2.....๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ

VIP Member

super helpful untuk ajar ABCs, numbers and all sebab they enjoy singing so they will ingat! comel pulak tu bila nyanyi ๐Ÿฅฐ๐Ÿ˜

VIP Member

Anak saya 11 bulan gemarkan lagu-lagu, mahupun muzik.. lagu favourite anak saya dari saluran Baby TV โ€˜Pitch Potchโ€™

Anak saya leka tgk omar hana,didi n friends dengan katuri...iklan pon dia suka jgk...๐Ÿ˜…

Betul.. Ank no. 2 sy suka muzik, apa dia belajar dr muzik mmg cepat dr abg dia

buka kn YouTube didi n friend yg lagu mumia tu.. satu lagi lagu cerita KATURI.

VIP Member

Sy suka bukak kalimba music di youtube. Mmg best dgr . Tenang je rasa.

VIP Member

I play nursery rhymes and sing to my 5m old baby everyday!