13 Balas

Saya due 14/9 tp kne serah diri 13/4 sbb gdm on dc jugA. tp sy ade jugak turun spotting sikit-sikit (dr 2 mnggu lpas lg) & false contraction pun ade tp masih tak obvious. menunggu jugak tanda2 lain, kalau boleh nak baby kluar bfore due date. ni my sec pragnncy, first hritu electve csec. ni nak try vbac. Moga urusan melahirkan bby kita sama-sama dipermudahkan ya. Aaminn!

dah 36weeks kepala baby masih kat atas tolong doakan untuk saya dan baby ye ada kemungkinan klo bby xpusing kepala ke bawah kne czer Sya ank 1st 2nd walaupun gdm on insulin and ubat Alhamdulillah dapat beranak normal harap kli ni pon dapat beranak normal la

sama lah due saya pun 16/9 utk 2nd baby ni, risau juga kena serah diri cuma saya takde gdm. seronok betul baby kat dalam ye 😂 no worry mommy anak 1st saya bersalin 39w awal 3 hari before due so normal je. semoga dipermudahkan bersalin ya mommy 🤲🏻

Sama laa due kita sis saya pun 16/9 dan ada gdm jugak tp bby maseh seronok dok dlam perut 😂 saya doakan sis dan saya d permudahkan segala urusan untuk melahirkan aaminn 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

hahaha yekee. genggg. sama, saya pun doakan awak ya. goodluckk! haha

saya 39 weeks tapi takde keluar tanda lagi mungkin dia seronok kot duduk dalam perut ibu dia...esok saya dah kena masuk wad serah diri Sebb takde tanda² nak beranak lagi 😢

Due 18.9 pon xde tanda lagi😂 tp anak 2nd. Ank 1st keluar mase 39w4d🤣 Agaknye si kecik tngh pilih tarikh yg cantik n senang nk ingat kot mcm kakak die🤣

Sy 18/9 pun xde tanda² lagi 🥺 Seronok sgt baby dok dalam perut 😁 Tak bersalin jugak 18/9..24 kne serah diri utk induce 🥴

Hr ni due date sy... Tp xda sebarang tnda pn.. Sakit kat ari2 to doktor kata biasa.. Sbb sy pn kna... Sy kna tunggu lg 1 minggu...

saya anak first smnggu awal ngam2 39 minggu..ni scd pregnancy due 22/9 berdebar juga harap2 keluar cpt sbb ada gdm jgk..

Saya pun 1st time mom. Sekarang 39w. Due 13/9. Still takde tanda. Kalau ikut mak saya dulu, anak anak dia semua overdue 😂

Semoga dipermudahkan semuanya untuk awakk!!! Aammiinn ♥️

Soalan popular