baby bump

Halo momy semua.. Baby bump korang 7week dah nmpk belum? ?baby bump sy dah nmpk sikitΒ².. Momy yg lain sama juga ke.?

34 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

Hi. Depends pada org juga kot. Saya seawal 8 minggu mmg dah nampak baby bump. Sampaikan org ingat dah 4 bulan. Masuk 4 bulan, mcm dah 7 8 bulan. Takpe. Perut besar ke kecik. Janji mommy dan anak sihat. 😘

4y ago

Sama ngan sy sis , baru 9 minggu dh nampak macam 4 bulan . taktau lmeak bump or bby bump

VIP Member

lau sy bukan bby bump..lemak bump ad la..hahahaha...awl sgt tu nak nampak bby bump..sabar2...skit lg nampaklah dia..mengah skli nk jalan..enjoy ur pregnancy mum😍

Sy pun 7week... Brbadan bsar nmpk bump Xtw la baby bumps ka lemak bump πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚ tmbh pula sjk brisi nhe kuat mkn..prut bkn main lg ke depan πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚.

3y ago

Samalah adoii perut dh mcm preggy 4 5 bulan padahal baru lagi hihi

selalu dah nampak awal anak perempuan, yang masih tak nampak ni anak lelaki. mak saya la yang cakap dan saya masih tak nampak walaupun dh 12weeks!πŸ˜‚

4y ago

Sy 8weeks da nmpk bby bumpπŸ˜…

sy 10week dh npk baby bump. tpy sy jnis sorok. baju longgar2 biar lah terlindung☺️ yg utama baby sihat walafiat. kesihatan sy x terganggu.

Time sy 11weeks pun macam dah ada baby bump tapi tak tahu laa sebab perut banyak lemak ke ape. Tapi bila tekan perut keras je πŸ˜‚

Saya skrg pregnant 14week! Tak nampak pun baby bump, hahaha tak kesah la, janji baby kt dalam tu sihat alhamdulillah

Sy Xnmpk lg if pakai baju. Klu tgok perut depan cermin baru nmpk buncit skit Hehe. Buncit mcm org yg kekenyangan Sgt2. 😚

Sy pun 7week, da nmpk dah bby bump. Naik motor ngn suami pun dia ckp da rs perut ke depan 😜

Mcm awal sgt ja 7 weeks nmpk baby bump. 7 weeks baby pn besar biji kacang je