9 Balas

Saya thn n 41 sis.. semmgye dah tx mau lg sbb dah Ada 4 org ank.. suami dah lama minta tapi saya abaikan tapi kehendak Allah selepas 5 thn melekat pulak tu pun kami berdua terkejut dlm Tak nk Allah bagi juga.. alhamdullilah rezeki.. merancang puye psl terus melekat.. tu pun pantang sendiri tx de spa Bantu

VIP Member

Pada Saya, bincang dulu dgn suami. Atau, puan diamkan diri dulu. Mood bertenang, xyah bincang pe buat Masa Ni. At the same time, puan merancang sendiri (pil). Sebab kite je tahu keupayaan badan kite, penat lelah kite. Once dah stable, anak dh besar sikit, boleh bincang balik🤗

VIP Member

Bincang blk dgn suami. Pada sy sis masih muda. Sy pun skrg tgh pregnant ank ke 5 umur 38 thn. Mmg pregnant berumur ni lebih penat dr pregnant masa muda. Dgn nk uruskan rmh n anak² yg dh sek lagi.

Klau sy n suami sy ckp awal2 sy limit umur 35 je..lepas 35 sy da xnk pregnant lg sbb tkot mcm2 pnyakit singgah nti.. alhamdulillah suami phm..skrang pregnant ank no4 di usia 32..bongshu la ni..

Terima kasih pandangan puan2.. sy skrg ni urus kedua2 anak sendiri memandangkan suami sy seorg tentera laut.. tu yg buat sy rs sy xmampu..😣

VIP Member

Try bincang ngn husb... Explain kt die klau ade risiko2 yg ade klau pregnant lg... Bg tau yg puan mmg betul2 x larat dh

VIP Member

Sy dh bgtaw awal2 dh,ckup 3 ja tknak dah,suami ckp okay,dy taw sy pnt,sbb ank2 memang sy yg urus hntr skolah apa smua

Kena bgtau kondisi kesihatan dgn suami..

VIP Member

Kene bincg dgn suami sis

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan