33 Balas

VIP Member

semalam sy buat bku 9w1d doct scan just nmpk kantung jgk...rsau + tkut pon ada...tp doct ckp tu normal sbb kcil lg...

tolong share pengalaman brpa week baru nmpak baby dn jntung

Sama la sy..dah 10w tp xnampak janin lg..ada kantung..tp doc check saiz kantung bru 5w..hmm risau..

tolong share awak pengalaman nya, abb saya skrg pun , macam tu, nmpak kantung je

Xtentu sis setiap org beza², mcm sy scan 8week baru ade Heart beat, sabar ye sis nanti pergi scan lagi

Sy scan 9w doc kata bby dh ada jntung...tp kcik lg..22hb ni sy repeat scan utk tahu due sebenar.

saya 8 minggu dah nmpak jntung and boleh dengar heartbeat. mungkin lain org lain rasanya

Saya dh 9 week...g check kt klinik dh nmpk bby ngn dengar jantung skali...masa tu 7 week

Mcm sy nk ikot kan scan dh 9w tp tgk size kntung doc bg tau mcm 6w. Smoga bby shat hendaknya

share pengalamam sis, brpa week dh nmpak baby dn jntung

Sy 9week g scan dh nmpk janin n jtung dia, positif sis insyallah nti g scan lgi..

Sya 9 week,yng ni blm scan,tpi msa 7 week dh scan dh ada nmpk jantung alhmdulilh

VIP Member

Sy first scan 5weeks nampak kantung. Scan 9weeks dah nampak baby n boleh dgr jantung

skrg macam mane ira, tolong share pengalaman kat sni

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan