26 Balas

VIP Member

Boleh je. Tapi nurse akan nasihat kita dan tanya sama ada siapa yang akan jaga baby tu nanti. And nanti bila da bersalin, hanya ibu bapa kita sahaja yg boleh keluarkan. Kita tak boleh keluar sendiri. Mesti ada ibu bapa. Dia akan mintak sign ibu bapa sebelum keluar. And akan kena jumpa pihak jkm dekat hosp nanti.

Bole je.. pedulik lah nurse nk bebel ke pe.. tadah je.. yg lpas lpaslah.. skrg yg pntg ksihatan u n bby.. vit dpt, tips n advise, parenting.. smue tuh lg pntg.. one more thing, msa2 sukar akn berlalu.. trust me.. be strong.. take care dear.. we all luv u.. xoxo 😘😘

Hai,saya pown senasib mcm awak.. kandungan 12 minggu sy dah pegi buat buku pink.. sbb sy pk anak sy nak membesar dgn sht.. sy pekak kan telinga je ap orng nak kata.. tapi nasib la nurse dgn dokter tu memahami.. alhmdulillah,skrng kandungan sy dah 22 minggu..

Take a good care ok.. ☺️

Kepp strong mummy.....kita ni hanya manusia biasa so mummy xpayah nk fikir sangat mulut2 puaka kat luar sana..diorang bukan nya boleh tolong bile kita kesusahan.. Apa pun sy doakan semoga di permudah kan segala urusan awak

Samalaa mcm saya ..saya try buat buku kat hspital kerajaan tapi diorang mnta sijil nikah ..muka nurse pon mcm tak peramah jer ..so saya buat kat hospital swasta,diorang just mnta ic jer ..tapi tulaa nak pi check up pon mahal😅

Saya tak buat buku pink sbab saya bersalin kat hspital swasta ..

Blh je yunk ... Buat je keselamatan awk n baby lagi penting ... Abaikan jela mulut2 y xelok didgr tu kite lebih tahu sape diri Kita ... Just ignore okey , hope you n baby baik2 je ... Jaga diri

this is much better effort rather than abortion n worst buang the baby..😭😭😭 keep strong n just do wht u supposed to do for ur pregnancy yaa..take care...

Sis dah pergi buad ke red book ? Saya pon sama macam sis 😣 sudah 4bulan belom pergi buad apa2 checkup .. Saya takut diambil tindakkan..

Laa sy pown mcm awk jgk, tayah takot laa.. Pk bby je..

VIP Member

Saya ada kawan , nurse pun pesn siap2 sapa2 y lain kalau tahu , khwn xkhwn buatla buku pink takut nnti hormon ibu mgdg prob atau bhya balik dkt ibu y mgdg tu

Buat je.. Masuk kiri kluar kanan je apa doc, nurse dn org keliling nak kata apa.. Janji bby dn mmy sht walafiat.. Semoga d permudahkan

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan