60 Balas

Sy cek 4 hr sebelom period sbb rasa badan x sedap rase mcm demam urat tu. Lps tu tek sakit. Saje try test mlm tu pkul 10.naik 2 bar terang

Alhamdulillah bestnya. Tahniah sis

Sy cek 2 hari awal gune clearblue. Clearblue kebiasaan tepat. Selepas tarikh period cek blk gune jenama biasa je positive jugak.

Mimpi 2 kali jumpa anak..mula naluri dah rasa memang pregnant, kuat tdo sangat2 padahal bukan jenis suka tdo kecuali malam..

VIP Member

Sy taw sy pregnant sehari before next period. Tadak tanda pelik2 pun just rasa breast sakit terus check guna upt clear blue

Alhamdulillah, tahniah sis. 😍 Thanks share pengalaman 😘

Saya.. 🙋 2 3 hari sebelum check.. Perut rasa ta selesa.. Kembung dan byk angin.. Ta ad selera na makan..

Sy tahu awal yg sy preg.. Sbb sebelum nie ta pena jdi mcm nie.. Nie bru first time.. Hihihi.. Btw sy doakan awak semoga dipermudahkan..

Sy tak check lagi upt before miss period tapi asyik mimpi pregnant and husband pun selalu mimpi. ☺️

Cek laar sis, lepas tu pergi klinik nnt blh dpt folic acid

VIP Member

sya buat ttc so lepas ja habis waktu subur mula la nk berhcg pulak.. excited katakn hehehe...

Saya cek upt masa dpo10 4 hari seblm nak due period sbb rasa penat lain macam.tu je tanda ye

Saya dpt tahu a week before, tu pon sbb tiba2 ada mcm darah igt period rupanya spotting.

Your wc sis. Thank you aminn. Semoga yang baik2 utk awak jugak.

ada.. naluri keibuan.. tp xnk cek lg.. hr spatutnya period sy dh cek haha.. naik line samar

Tp naluri keibuan sy 2 kali dah salah ni 😅 Hehe. Takpelah blm rezeki. Btw tahniah sis 😍

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan