15 Balas

haihh sama laa kita tarikh duenya... ingatkan baby ni nak keluar tahun baru...rupanya masih seronok main dalam rahim kita ni 😌 tanda apa pon takde...jalan2 habis satu negeri dah 🤣 sampai tak tau dah nak jalan mana.. semoga urusan kita dipermudahkan

Saya pun due 11/01 jugak. Baby masih seronok dalam perut ibu 😅 puas laa ibu ni berjalan tawaf mall nak bagi turun tanda cepat2. Harap2 dia keluar sebelum due sebab saya GDM (on diet control). Takmo kena induce sebab ramai kata sakitttt 😣😣😣

induce memang sakit sis.. Sy 2x induce cucuk ubat dengan induce drip.. kena masa anak 2nd sebab over due.. Ni sekarang anak ke3, harap2 x over due la...

Sama saya due 13/1. Tpi dr bagi tarikh last serah diri 19/1. Takde tanda jugak. Sakit mcm senggugut je kdg2. Semoga baby mommy keluar on time atau sebelum tarikh due ya.

Induce 12 /01, belom ada tanda nak bersalin, saya takde sakit apa-apa lagi, no contration, takde sakit ari ari semua. Bersenam dan berjalan tiap hari. Baby masih santai

Sy due 14/1 xda tanda2 LG nak bersalin. sakit mengeras, sakit ari2,sakit pinggang sj.klu x bersalin sblm due Kena serah diri masuk ubat nak bersalin..

Sama lah saya pun 23/1 due . Tapi tanda tanda langsg tak dak . Risau jugak . Kdng kdang rasa macam nak period . Tapi semua ok lagi .

sy due 19/1, doc suruh serah diri 18/1.. skrg chill² lagi . boleh mkn mcm² lgi.. nnti xleh dah😁 enjoy je baby blum keluar lgi

dah bersalin, emergency czer sbb baby dah poo poo dalam perut

Sama laa sy due 23/01 skg daa 37w3d blm ada tanda2 nak bsalin. Kita duk risau kena serah diri 22/01 dalaaa gdm on diet

Sama dengan saya .. due 13/1 tak de tanda lagii .. harapnye minggu depan keluar lah ..

Sy due 8/1 tp blom rase apa2..sakit blkg, skt pinggang, skt bwh

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan