152 Balas

Cuba pakai vaselin yg baby . Anak sy mcm tu juga letak vaselin ok skit tp kena apply selalu

Ye betul.. Anak sye pon pakai ni.. Alhamdulillah berkesan

kalau anak kene mcm enzema.. try cream combiderm.. anak sy x de kene tp anak kakak sy smpai besar ad ruam merah kat pipi.. kelengkang.. pakai tu bagus insyaAllah cepat baik..

Cer try snowhite mana tau berkesan sbb anak sy hr tu naik ruam kat pipi letak sudocream x hilang.. Letk snowhite esk dh kurng merah... Berpa hr kmdian dh bersih pipi anak sy

ank sy 3org smua eczema yg truk . smpai brdarah , berair ,brkuping.. alhamdulillah pkai lotion Snowwhite sembuh.. mommy jgn risau , lotion Snowwhite tiada steroid ya..

Cuba try sebamed facial cream yg utk baby. Sy p jumpa doktor, and doktor bg cream tu utk ank sy. alhamdulillah dlm sminggu dh nmpk prubahan and ssuai dgn kulit anak sy

TapFluencer

sama mcm anak saya jugak, naik ruam sampai melepuh berair. umur 4 bulan jugak, saya guna cream sebamed doktor suggest tapi kurang sesuai, bila sapu naik turun baik ya.

VIP Member

anak saya mcm nie jugak sbb isap susu dada,susu meleleh ke pipi,die jadi merah2 bintik2 gitu,so sye sapu krim baby youbaby alhamdulillah sapu 2 kali mcm tuh dah sembuh

Anak sy penah kena ruam satu bdn smpi skrg de lagi sy terapkan pkai snowwhite lotion bagus utk baby yg kulit sensitif mcm ank sy ruam ke ezema ke apa ke smua sesuai

Kena g pakar juga baru okay.. anak naik dekat mata habis klinik biasa g ttp xjalan last skali tpksa g klinik pakar bagi ubat dlm bbrpa hari alhamdulillah sembuh..

sis try guna Youbb, in Shaa Allah .. ank sya pn ada ruam bagian bdan , Alhamdulillah baru guna 3 hari dh hilang, n guna bedak Pureen yg pcking wrna bby blue ...

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan