KOMEN DAN MENANG!

Jualan hebat kredit e-wallet Boost kini berlangsung selama DUA HARI Hanya perlu komen di bawah dan rebut peluang menang RM5 kredit e-wallet Boost secara PERCUMA! Anda mungkin menjadi salah seorang pemenang bertuah kami! Jom KOMEN dan MENANG sekarang!

KOMEN DAN MENANG!
196 Balas
Tulis jawapan

saya suka app the asian parent..banyak info saya dapat melalui app ini..salah satu ye dapat tengok perkembangan anak saya..dari dalam perut lagi..terbaik the asian parent..

Masih banyak perlu di perbaiki...sila letak date setiap post....sila hide topic yang tidak di ikuti... Auto delete photo berunsurkan lucah.sekian terima kasih...

Wow wow wow...asian parents mmg terbaikk, byk benefit dari segi ilmu, pengalaman, persahabatan, dan ada pulak kelebihan kumpul mata dan tebus...⭐⭐⭐⭐⭐

VIP Member

Nak menang jugak..4/11/19 bersalin dapat baby girl, Sehari lepas bersalin plak dapat kunci rumah baru. Alhamdulillah rezeki.. Mana tau ada rezeki yg ni plak.

Medium parenting yang banyak berkongsi info, pendapat serta artikel yang membantu ibu bapa bukan sahaja bakal tapi yang telah menjadi ibu bapa..

Wooow e-wallet Boost saya mahukan nya buat anak yang bakal dilarihkan dan isteri saya❤️👍terima kasih ada kan ni😍

VIP Member

Theasiaparent slalu xprnah mensia siakan..always the best especially rewards..pling untung yg byk point😍

Mudah dan senang. .tak perlu risau nak bawa cash. .sebb dah boost. .nak buat pembayaran just buka boost. .

Saya bakal ibu dan hamil 7 bln anak pertama.Banyak manfaat saya dapat kat sini.Thank you asianparent🥰

🌟🌟🌟With boost i get a lot of cashback and boost make my shopping easy.tq boost🌟🌟🌟