JUALAN HEBAT KREDIT E-WALLET BOOST!

HARI TERAKHIR untuk merebut peluang menang RM5 kredit e-wallet Boost. Hanya perlu komen di bawah dan anda mungkin menjadi salah seorang yang bertuah untuk hari ini! Jom KOMEN dan MENANG sekarang!

JUALAN HEBAT KREDIT E-WALLET BOOST!
133 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

πš‚πšŽπš–πš˜πšπšŠ 𝚊𝚍𝚊 πš›πšŽπš£πšŽπš”πš’. πšƒπšŽπš›πš’πš–πšŠ πš”πšŠπšœπš’πš‘ πš”πšŽπš›πšŠπš—πšŠ πš–πšŽπš–πš’πš•πš’πš‘ 𝚜𝚊𝚒𝚊 πšœπšŽπš‹πšŠπšπšŠπš’ πš™πšŽπš–πšŽπš—πšŠπš—πš 🀲🏻

YESSS SAYA NAKK MENANG RM5 KREDIT E WALLET. Moga sentiasa ada peluang macamni supaya ramai lagi org Malaysia nak guna kan cashless apps mcm ewallet ni. Mudah. Malaysia makin maju tahun 2020.

Saya pengguna e wallet boost dari tahun lps.. Mmg memudahkan apps ni.. Selamat dan banyak reward.. Best dan mudah.. πŸ‘ Saya nak menang krtidit e wallet boost😍

Pemenang adalah ibu yang mengandung 9bulan dan berjaya melahirkan anak setelah 9 bulan berjuang menanti kehadiran si manja..saya lah pemenangnya πŸ₯°

VIP Member

Harap dapatlah sy Rm5 tu. Antara redeem yg best di app sini hanyalah hadiah e wallet boost. Yg lain mmg x dpt menarik perhatian sy. Moga ada rezeki sy

Super Mum

..I want to win an e-wallet Boost Pleaseeee... pleassseeee AsianParent... πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»πŸ™πŸ»

Alangkah bertuah nya kalau saya dapat menang rm5 kredit e-wallet dr the Asian Parent.. Hope ada rezeki πŸ₯°

TerΒ‘ma kasΒ‘h 🀝☺️ memΒ‘lΒ‘h saya πŸ™‹πŸ˜Š sebagaΒ‘ salah seβ™‘rang pemenang πŸ‘πŸ˜

Selalu tak lucky tapi saya cuba juga komen. Tuah orang nampak tuah diri siapa tau.

Saya pengguna E-wallet Boost senang dan memudah kan urusan pembelian. Nak menang