Hi,ada tk sape2 yg ada mslh hb xprnh nk,semua jns ubt tmbh drh bla mkn msti muntah,tk ngam..

5 Balas
Tulis jawapan

๐™ ๐™–๐™ก๐™–๐™ช ๐™ช๐™—๐™–๐™ฉ ๐™ฎ๐™–๐™ฃ๐™œ ๐™™๐™ž๐™—๐™š๐™ ๐™–๐™ก๐™ ๐™–๐™ฃ ๐™ฉ๐™ช ๐™ฉ๐™š๐™ฉ๐™–๐™ฅ ๐™ ๐™š๐™ฃ๐™– ๐™ข๐™–๐™ ๐™–๐™ฃ, ๐™จ๐™š๐™ก๐™–๐™ž๐™ฃ ๐™ž๐™ฉ๐™ช ๐™–๐™ฌ๐™–๐™  ๐™ข๐™ž๐™ฃ๐™ช๐™ข ๐™–๐™ž๐™ง ๐™ก๐™ž๐™ข๐™–๐™ช ๐™จ๐™–๐™ข๐™—๐™–๐™ก ๐™ฅ๐™ช๐™ฃ ๐™ค๐™ .. ๐™ข๐™–๐™จ๐™ช๐™  ๐™œ๐™ช๐™ก๐™– ๐™จ๐™ž๐™ ๐™ž๐™ฉ, ๐™ฉ๐™–๐™  ๐™ฃ๐™–๐™  ๐™ฅ๐™ช๐™ฃ ๐™—๐™ค๐™ก๐™š๐™, ๐™—๐™ช๐™–๐™ฉ ๐™จ๐™ช๐™–๐™ข2..๐™จ๐™–๐™ฎ๐™ช๐™ง ๐™—๐™–๐™ฎ๐™–๐™ข ๐™ข๐™–๐™ ๐™–๐™ฃ ๐™š๐™ก๐™ค๐™  ๐™Ÿ๐™ช๐™œ๐™– ๐™ช๐™ฉ๐™  ๐™ฃ๐™–๐™ž๐™ ๐™ ๐™–๐™ฃ ๐™ƒ๐˜ฝ..

Baca lagi

teruskan cri ubat yg sesuai. sy pun msa prgnant hb low sbab pmbawa talesimia. dah mcm2 ubat sy mkn. last2 ubat iberet n iron tablet yg sy sesuai. sy mkn kedua2 ubat ni. tpi sebab sy ada beta talesimia hb tetap bwa 11 hujung2 terpksa jarum ubat. 6 botol ubat. sampai bengkak2 tngn blik2 dijarum.skrng dah bersalin tpi tngn msih biru๐Ÿ˜‚

Baca lagi
3y ago

sy pn mggu dpn klau xnaik2 lg hb..mmg doktor ckp akn bgi jarum ubt jga..aduii..tk tau dh nk bt mcm mna๐Ÿ˜ช๐Ÿ˜ช๐Ÿ˜ช

saya amalkan minyak kelapa dara ok saja sebelum saya belum amalkan minyak kelapa saya pun kurang dara pernah 7 poin sampai Kana jarum 7 jarum.sebolehnya elakkan minum cofe

3y ago

saya mengandung anak ke 1 2 3 semuanya kurang dara yang anak 4 dan sekarang ok la saya pun masuk baru 7 bulan tidak tau kalau nanti

sis cuba jus mamariam...

3y ago

ya sis..tq infonya