Jom share due date mommies!

Due date saya 4/12/22 ni 🥰 Jom share due date mommies yg lain?? #bantusharing #firstbaby #FTM #firstmom

67 Balas
Tulis jawapan

due 8/12, docter bg tarikh mcm2, 5/11, 11/11, 18/11, sbb baby x nk bsr dlm perut, masa 36w cuma 2.2kg sepatutnye kena induce tp x jadi,skg dpt tarikh baru 26/11 tak tau dah berapa kilo, kalau kena induce jgk redha sbb dah matang 38w, asyik kena menjawab dg CL je sbb tukar2 tarikh bersalin, moga dipermudahkan

Baca lagi

due date sy 12/12 tarikh nikah sy.. tp prncngan allah lg hebat.. sy emergency ceaser 6/11/2022 baby selamat dilahirkan .. baby prem ... alhamdulillah baby sy sihat.. mohon ibu2 doakan baby sy membesar mcm baby normal.. skang 2 mggu sekali kena jumpa pakar

2nd baby due date sy 31/12/22 .. ade yg sme x dngan tarikh tu .. baby penutupan tahun 2022 😅.. tpi doktor sruh serah diri 7/12/22 nie .. doakan semoga semuanya berjalan lancar .. nervous bila doktor suruh serah diri awal 🥲🥰

1y ago

sis ade masalah dngan HB jgak .. dri awal usia kandungan smpai la sekarang HB still low still duduk di tangga 9 je HB .. hmm 🥲

Due 10/12 tapi malam2 active kicking. Siang kuat tido.. takda tanda2 sakit semua. Mcm baru mengandung 😂. Semoga kita semua dimudahkn bersalin normal tak gunting dn jahit. Aminn

21/12 edd kk , kalau ikut apps ni 19/12 . ingat nk baby sama bday ngn bapak dia 23/12 tak pun 22/12 sbb anniversary saya 😂 tapi tulah ada gdm so kena serah diri sblm 21/12 tu

Due date saya 13/12/22.. sekarang nie dah sakit² di bahagian miss v, nak berdiri berjalan dengan baring pun seksa 🥲 ada yang penah rasa gitu?

1y ago

Belum pergi lagi check bukaan, sebab yup mungkin tunggu tanda tanda kot awak. Awak ada pergi check ya? 😍

3/12/22. Minta doa semua mommies kat sini doakan saya permudahkan bersalin. kalau tak minggu depan jumaat dah kena serah diri

1y ago

semoga kita semua dipermudahkan dan selamat bersalin

27/12 ikot kk, 25/12 ikot apps. Ee tak sabarnya nak jumpa baby. Anak first 🤭 semoga segala urusan kita semua dipermudahkan. Aamiin aamiin 🤲🏻

Due 24/12. Baby makin aktif sekarang. Kadang kadang rasa kena renjatan elektrik kat bawah. Tak sabar la tu nak jumpe mami dengan dedi dia. 🤭

baby sya 25/12 . hihi bb krismas 🤣🤣🤣 ppe pon smga dpermudahkan urusan mommies okay ... doa baik2....jaga dri..