14 Balas

Saya pun baru2 nih bleeding mommy, 3hari bleeding sampai sekarang baru nak kering , saya nangis masa mula2 keluar darah tuh banyak sangat , sampai nak menangis kenapa nih saya gugur kee tapi tak sakit pun perut dan takde pun darah ketul2 , rupanya saya kena jangkitan kuman je nasib baik kandungan takde apa2 dlm masa sehari sampai 3kali cek sbb tak puas hati punya pasal , tapi dokter cek baby sihat jantung pun ok , baru nak masuk 8week , semoga mommy tabah yee 😊😘

Puan. Sy pun bleeding bnyak smlm, terus ke hospital. Doc tak boleh detect bleeding sbb apa. Ada 2 antara keguguran atau pun proses tampal. Tapi sy rasa keguguran..sbb darah still keluar hari ni, keluar mcm lendir darah ketul kecil. So, yg tu kena basuh mcm biasa je eh? Sy buat keje mcm biasa boleh kan? Sbb tak sakit. Sy first time pregnant.

Takde lagi baby dlm kantung. Sbb doc kata maybe kecik lagi atau pun mmg ada kantung je. Doc pun tak sure. Tapi bleeding tu tak sakit puan.

Ni teguran ye.. Kalau ade bleeding ke ape ke... Xde mase nk tggu 1jam ke 3jam ke 5jam ke esok ke ye.. Tq... Kalau rase2 risau atau syg at kandungan tu.. Dri awal keluar darah bukan2 dh ke hospital da.. Org pregnant xkan keluar darah atau cairan.. So kene peka..

Amin amin tq dear..

Semoga awak mendapat rezeki lagi lepas ni ya.. awak jangan putus asa.. awak jaga diri baik2 supaya boleh dpt rezeki lagi ya.. inshaaAllah, sy doakan semoga rezeki awak dan suami x berhenti disini.. aamiin..

🤲🤲🤲🤲 Welcome..

Semoga awak dimurahkan rezeki dan dikurniakan lagi baby yang sihat dalam rahim awak. Aamiin. Jgn putus asa. ☺

VIP Member

Dear all.. tq... janin sye dah gugur... but semua ni akan sye jadikan pengalaman... sekali lgi tq..

Sabar ya awk. Sy pun pernah keguguran mase first pregnacy dlu at week 9. Semoga ade lagi rezeki awk utk hamil lepas ni smpai baby dilahirkan dgn sihat dan sempurna. Jaga diri 🌻

VIP Member

Pegi hsptal.. Tkut nk gugur (tak mendoakan).. Klo rasa atau kluar drah je.. Cpt2 pegi klinikk

Xpe sis.. Smoga lpsni ade rzki utk sis

Pergi hospital sgra sis..sy sblom gugur hri skit n kuar brown cm tu la..

sabar ya sis..mgkin ada rezeki sis lepas nie sama2 kita doa..aminn

Semoga sis dpt rezeki lagi..jgn putus doa dan usaha ye

Amin... tq dear

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan