105 Balas

lebih kurang sbb saya senggugut kuat sampai tak boleh bergerak.. contraction lebih sakit sikit sahaja sbb sakit tu dtg dan pergi 😂

contraction la lg sakit😭 xtertahan sakitnye bkn 5minit2 tp sakit nye dtg xsmpi 2saat xsmpt nk trik nafas dlm2 sumpah xthan😫

tak tahu la.. sebab saya ni jenis jarang senggugut.. kalau senggugut pun tak teruk mana.. tu yg takut tu.. due dlm bulan 7 ni..

for me, kalau sakit senggugut boleh tido lagi, klo sakit contraction, xblh tido dah, nk senyum pun x boleh dah 🤣

mula2 je sakit kontraksi mcm senggugut.. bila baby dah turun 6cm.. hahh.. sakit dia ya ampun.. tak boleh bincang.

Contraction!! Baru je melaluinya bbrpa hari yg lepas huhu.. sakitnya xbole nk bw bncg.. jauh beza dgn sengugut..

Tak pernah senggugut jadi tak pasti rasa senggugut macam mana. Contractions dulu rasa sakit pinggang yg teramat

bagi saya contraction lagi sakit. sakit dia mmg xblh bawak main. huhh. bila baby dah keluar lega yaamat rasa

Allahuakbar.. mmg seram bila memikirkan sakit contraction. Mmg zikir je banyak2 bile contraction tu datang..

contraction sngt2 sakit.lbh 12jam menahan contraction mcm nak tercabut nyawa menahan sakit contractions 🥹

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan