41 Balas

VIP Member

Hi, Puan. Better pergi jumpa doktor. Saya tak berani nak suggest produk sebab apa yang sesuai untuk baby saya mungkin tak sesuai untuk baby Puan. Tambahan pula, kulit baby sangat sensitif.

anak saya pun sama mcm tu jugak .. daa try mcm . tp makin terok .. lepas tu mak uda saya suruh sapu oil ni .. tak smpai 3 hari daaa elok .. alhamdulillah .. murah and senang nak dpt dekat mana2 ..

kesiannya baby. mungkin terkena kesan2 selepas vaks. cuba produk yg memang untuk kulit sensitif macam honey olive baby. bahannya pun organik. jangan biarkan kering, kena sentiasa lembab kulit

Terima kasih smua.. Alhamdulillah kulit anak sy sekarang bersih dan licin. Sy pakai produk jenama mustela. Dlm beberapa jam merah tu hilang dh. Dan makin berkurang hari demi hari. Skrg dh ok

TapFluencer

waduh mommy dah teruk mcmni sempat tanya sini😅😭 terus bawak ke klinik je sbb kdg krim yg sesuai utk baby lain, tak sesuai utk baby awk. kena jumpa doc, doc tgk & bg krim/ubat yg sesuai

anak saya kena milia (ruam susu). ada yang kata sapu susu badan kat muka. saya sapu pakai air suam je hari2 tanpa skip, sampai masa mukanya bersih cantik. 😊

nie ms kulit muka ank sy kena ruam teruk. cb lah krim yg sy bg gmbr tu sis. mana tahu ank puan pun serasi nnti. dokter pkr kulit yg srh sy beli krim ms tu.

anak saya lagi teruk. saya pakai krim farmasi mahal mahal semua x jalan. last last pakai krim snowhite local product. flawless terus

Mcm saya haritu try krim ceradan. Pastu bila ceradan x lut,try physiogel lipid balm punya. Yg tue baru okay. Now still lg guna.

Anak sy pun kena dah jumpa doktor pakai ubat klinik pun tak ok,sy pakai jolicare,InshaAllah cepat je hilang

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan