19 Balas

VIP Member

boleh .dlu ms sy pregnant husben tlg guntingkan rambut .nk2 ms pregnant kita dh start selalu brpeluh dan rs panas .bila rmbut pnjang rs tak selesa..tu bg bdn sy la😅✌🏻esp bila tgh mlm lencun bshnya bila berpeluh dh mcm baru lepas g berlari marathon punya la bdn tu pns dan berpeluh... spnjng kehamilan .mg dpmudahkan segalanya..aamiin

Kalau mak saya dia tak bagi, dia suruh lepaskan pantang. Sebab masa pantang tu nak sanggul rambut tinggi2 kasi peranakan tinggi. Tapi terpulang pada masing2, petua orang dulu2 kan. 😂

saya menanti hari je ni..baru 2 hari lepas g salon nipiskan sikit rambut supaya senang time pantang rambut x tebal sangat..ok je xde masalah, rasa rebonding yg x syor sbb bau chemical

VIP Member

Ni mesti kes tengok cerita pamali ni🤣 saya tengok crita tu takut nk gunting rambut . Tapi cakp mak . Mak kata gunting jelah thrn saya gunting pendek . Klo x rasa berat kepala rambut panjang

boleh jer..🤣🤣 kenapa x bole pula? yg x bole tu klu rebonding ke kalerkan rambut ke sebb chemical used mybe effect ke bb dlm perut tu

Gunting rambut boleh jaa,,sy pun pregnant.sy rebonding dn gunting rambut,,tp kandungan 7bln msa buat rambut tu,,awal2 xberani

Syukur x apa2😊

Saya gunting rambut masa trim 2. Masa tu panas sgt. Rimas. Apa lagi, terus pegi gunting siap cuci. Hahahha. Boleh je sis. No worries.

boleh kot saya mengandung 3bulan saya warna kan rambut lagi kaler hijau 🤣😂 tapi scan baby doc cakap takde apa ² alhamdulillah

gunting boleh.. warnakan dan buat rambut, bubuh ubat rambut xboleh.. sbb chemical dia tu kuat..

saya gunting je,tak buat apa2 pun,husb yg guntingkan asalkan pendek sikit hehe

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan