20 Balas

tapi sya minum milo setiap sarapan... ok je hb sya... cuma kena seimbangkan pemakanan yg kita makan dalam sehari2x, sya coffee lover tpi semenjak mengandung nieh sya dah tak minum coffee,

bukan semua orang ada tahap kesihatan yg sama..kalau kita tak ada masalah, alhamdulillah.. saya pun tak ada masalah hb walaupun setiap hari minum teh minum milo.. tapi untuk orang yg tak minum milo, makan ubat pun hb dah rendah, kita cadangkan la pilihan air lain untuk dia..

doc tempat sy ckp milo xsebabkan hb low. tp klau nk minum tetap kna 2jam lepas amek vitamin kk. yg tak boleh ialah teh. sbb teh boleh kurangkan zat besi dlm darah

depend pd bdn seseorang jgk.sy dr awl pregnant klu breakfast just consume hot milo.coffee or tea mmg x consume sejak pregnant.tp sor far HB masih elok ats 10

air coklat ye tp kalau susu coklat blh diminum kalau xleh minum susu putih. air coklat, milo, telur, nescafe , kopi blh buat hb drop kalau minum sllu

Aah chocolate, milo, teh kan ada kafein dlm nya 😅. Chocolate dgn milo dibuat dari koko, ingredient sama dgn kopi Klu teringin sgt minum sikit shj

choc ada caffeine juga. kalau hb low sebaiknya kurangkan. boleh je minum, tp berpada je sis. kalau saya pon xleh taham lama2 xminum milo

alhamduliah saya hari2 minum air chocolate milo tu hb saya ok sis.mungkin sis kena makan mcm saya .saya hari2 sekali makan daging .

Betul…minun hortlick sis …sy pon tringin nk mnum mnis ii panas ii…hortlick selamat

Saya pulak doc siap bagi 2 kotak susu coklat enfamama walaupun hb saya low jgk.

minum bila teringin jer sis sbb chocolate ada kafen

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan