29 Balas

bersalin operate depends difficulty nk bsalin. sepupu sy pendek lebih kurang mcm awak jgk.. normal je.. selalu lau baby songsang (nauzubillah) shj yg operate ...

InsyaAllah okay tu nnti die trun bwh...😀 take care ye sis..

Smalah tinggi kita kak tpi hri tu sya brsalin normal jer...and untuk pengetahuan akak sya brsalin ank prtama sya di umur sya 15thun

Sy due 10.8 . Tinggi 144 cm lbih kurang mcm tu . Tp bby dh engaged. Berat skrang 41kg . Cma tggu msa je bby nk kluar bila .

Depends, kwn Saya pendek jgk boleh je bersalin normal. Ada yg lagi pendek dri tu. Berat sis berapa?

Oh yeke ..berat saya 61 kg jer ..

VIP Member

xda la plak,,,sy bersalin pun normal,,kne banyak berjalan bg baby turun,,so sng nk bersalin normal

Tulaa ..suami saya trus bawa saya jalan lepas check up smalam ..penat juga asyik berjalan jer😅

Sy 149.due 27.7..api kena msuk dh. Sbb tahan.. 2cm je. X naik2 lgi. Kata nak induce x induce lg

Klu leh xpyh induce sbb mmg sakit yakmat induce...

x semestinya sis...tinggi sy pn 146cm jgk,alhmdllh dpt bersalin normal...baby boy

Mcm adik sy sis org nya rendah. 2kali bersalin dua2 bedah sbb baby xnak masuk laluan.

Oh yeke bleh mncangkung ..saya bnyak mncangkung juga skrg ni,sbab paip dapur saya patah ..tpaksa mncangkung smbil mmbasuh kat bilik mandi😅 tq kongsi tips😊

kak sya 142cm..4 org anak beranak normal..pendek ka tinggi mana ada lumrah mcm tu.

Nurturer of 2 playful superhero..camana bole beranak 4kali.. *tanya je*

Xsemestinya sis..sy 145 cm je..tp bslin normal..1st anak 2.8kg n 2nd 3.02kg..

Aminn sis..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan