92 Balas

wah bestnyee... smga dipermudahkan urusan ibu2 dalam aplikasi ni... sy dh selamat bersalin bln 11 hritu.. bby bru sebulan lebih🥰 suka cri ilmu parenting dan join contest di aplikasi ni

Semoga ada rezeki buat saya dan bakal bayi lahir bulan 3 tahun depan...dapat ringankan sikit perbelanjaan encik husband sebb sy kerja sebagai surirumah spnuh msa...Aamiin...

Assalamualaikum Semoga ad rezeki baby 🥰 Mmg hari² buka app ni nk tgk perkembangan baby, pertandigan, topic yg best blh di share.. Luv it 13 year ttc 💞

VIP Member

semoga mummies² yg dah Nak bersalinn dan Akan menjalani Hari berpantang dngn sihat² dan ceria selalu. semoga mereka berada dibawah lindungan Allah

mmg pengguna aplikasi #theAsianparent Malaysia sejak dari mula preggy till now bby berumur 4 bulan...byk ilmu bole diperoleh dan ganjaran

TapFluencer

smoga dipermudahkan urusan semua ibu2 dan mohon doakan utk sy bersalin d HSI bulan jan nti🙏🏻 dipermudahkan

Amin

semoga rezeki baby saya, inshallah. mari mendalami ilmu keibu bapaan disini berkongsi, bertanya dan membaca tips2 diberi ☺️

wah..baby saya january masuk umur setahun..seronoknya dia lau dpt jadiah harijadinya yg pertama dr theAsianparent apps

Best nie..jom mommy2 semua kita jadi aktif nanti dpt hadiah..🥰🥰semoga ada rezeki...

waahhh nak2... minggu depan dah nak bersalin ni hehehehe

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan