โœ•

Mohon doakan saya ๐Ÿคฒ๐Ÿป๐Ÿฅฐ

Assalamualaikum semua mommy2 ๐Ÿ’• saya dah masuk 39minggu 1hari . Due date saya 28/1/2023 anak pertama masih belum ada tanda2 lagi ๐Ÿฅบ. nak minta baby keluar sebelum due. Mohon doakan saya Nurul Nadia Binti Azman๐Ÿคฒ๐Ÿคฒ dipermudahkan segala urusan bersalin dalam masa terdekat dan semoga selamat bersalin normal tanpa koyakkan & jahitan , kurang rasa sakit dan baby pun sihat dan selamat . Aamiin ya Rabbal alaminnn ๐Ÿคฒ๐Ÿป๐Ÿคฒ๐Ÿป Doakan saya . Lebih 40 orang yang doa , InshaAllah dimakbulkan . Saya juga doakan semoga ibu2 yang menanti hari bersalin dipermudahkan urusan bersalin , selamat ibu & anak ๐Ÿ˜˜ Yang masih belum diberikan zuriat akan diberikan zuriat kelak InsyaAllah. Aamiin ya Mujib . Terima kasih semua moga Allah mudahkan segala urusan kita dan doa doa kalian kembali semula kepada kalian semua .. InshaaAllah๐Ÿคฒ๐Ÿปโ™ฅ๏ธ โ€Žู„ูŽุง ุฅูู„ูŽูฐู‡ูŽ ุฅูู„ูŽู‘ุง ุฃูŽู†ู’ุชูŽ ุณูุจู’ุญูŽุงู†ูŽูƒูŽ ุฅูู†ูู‘ูŠ ูƒูู†ู’ุชู ู…ูู†ูŽ ุงู„ุธูŽู‘ุงู„ูู…ููŠู†ูŽ โ€Žุขู…ููŠู’ู† ูŠูŽุง ุฑูŽุจูŽู‘ ุงู„ุนูŽุงู„ูŽู…ููŠู’ู†ูŽ ๐Ÿคฒ๐Ÿผ๐Ÿฅฐ

2 Balas

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan