89 Balas

Mohon doakan saya, nur amalina dan suami dikurniakan rezeki cahaya mata tahun ini selepas 2x keguguran dan moga dikurniakan rezeki kerja tetap pada tahun ini 🤲🏻 Moga dipermudahkan urusan sis sepanjang menunaikan ibadah umrah, take care 👍🏻

waalaikumsalam puan, Doakan sy dan suani dipermudahkan urusan dunia akhirat dan boleh melalui ujian rumahtangga ini, semoga sy menjadi ibu yg terbaik dpt mendidik anak menjadi anak yg soleh dan solehah, sekaligus jadi istri yg terbaik untuk suami

doakan semoga Siti Asma' Binti Abdul Ghapar dipermudahkan urusan bersalin nanti, semoga baby dalam kandungan baik2 dan sihat2 sahaja, lahir cukup bulan dan cukup sifat, semoga baby yang dilahirkan nanti menjadi anak yang baik untuk semua orang

sis boleh kedoak kan sya semoga dipermudahkan dpat rumah ppr sis.. walaupun ppr tapi x apa..sy dah 5 tahun menumpang rumah org . org dh x suka . sian anak2 kalau kami kena keluar rumah ni nanti .. doakan sy di permudahkan urusan... 🥹🥹

semoga Nurul fatihah n suami dikurniakan rezeki ank yg sihat smpurnah tubuh badan, diberi kesihatan yg baik, dilimpahkan rezeki yg melimpah, dipermudahkan segala urusan dunia dan akhirat...... trimaksih bnyk semoga selamat prgi selamat blk.

Assalamualaikum .. doakan saya azira binti mahmun serta kandugan saya semua dalam keadaan balik sebab risau dr bagitahu kemungkinan mengandung luar rahim dan akan jumpa dr lagi 2 minggu 🥹 doakan semuanya baik2 sahaja terima kasih❤️

VIP Member

Saya dah dua kali gugur. Kalini saya pregnant kali ketiga. Mintak doakan anak saya kalini sihat sentiasa, dan dipermudahkan urusan saya dari mengandung hingga bersalin ya. InsyaAllah. Doakan kandungan saya kuat sentiasa.

TapFluencer

Doakann Semoga anak saya cepat sihat🫶🏻kuning dia ari ari tinggi..susu setiap dua jam sekali tetap tinggi ..tolong yer sis doakan anak saya..tak sanggup nngok dia kena cucuk..sian dia😭😭🙏🙏

Mandi kan baby dengan air rebusan daun dukung anak .

Salam puan.. Minta doakan kandungan sy kuat ye.. Sy dah 2 kli gugur. Ni kandungan ke 3. Baru je tahu mengandung dlm minggu ni.. Sy ttc dekat 4 tahun dah. Semoga ibadah puan dipermudahkan di sana.. Amin ❤️

walaikumsalam murah hati Puan Saya pernah gugur 2 kali kalini tengah pregnant 17w Mohon doakan semoga baby sihat takde kurang dan selamat bersalin Saya doakan Puan cepat dberikan zuriat aamiin

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan