90 Balas

VIP Member

sama mcm saya dh 18weeks tpi tak rasa apa2 lagi cuma sometimes rasa mcm mengeras, taktau rasa mcm mn sbb first pregnant

sy anak sulong dulu 17weeks dah rasa pergerakan..aktif..nie anak no 2 rasa halus jew pergerakan..kerap mengeras jugak

sy rse dri 16w. sngt halus je.. bup bup cmtu.. sehari kdg sekali je. kdg byk kali

Insyllah nt mrsa.. Sllu ank first lmbt.. Sy skrg bby second, skli tendang ishh skit

alhamdulillah, Sy baru dpt rasa 18w4d secara fizikal. sblum tu rasa dlm je, xdpt rasa yg luar. anak kedua 🤗🤗

selepas 16tahun allah bg rezeki plk.kandungan dah msk 16weeks.dh lupa ms bila bole rasa tendangan ank dlm perut

anak 1st 17w dh rsa , ni 18w masih slow².. stp kandungan xsama .. smoga membesar dgn sihat sempurna smuanya

tu LA... sy tak rse pape.... kdg2 X raw pregnant.. kdg2 Perot nmpk besar... haizzzz.... Pdhl bby kdua....

saya pun 18 mngu tp blm ada rasa pergerakan lagi, tp org kata perut sy dah nmpk besar 🤔

sy plak dri 15 week dah ase bgerakk..18 lagi la aktif... tdor mlm bergerak sakan mcm tkepit jer dia

Saya pn takde rs apa lg. Perut pn kecil je lg. Mcm tk de nmpk ngndung pn.

salam , klo sy dpt puasa sengah hari jee .. masa hari pertama puasa . sbb bby kcik lg kesian .. tkot jd ap2 . awk klo x boleh puasa jgn la paksa .. kesian yg dlm perut tu .

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan