8 Balas

Milk booster saya tea and kopi klu mnum dua tu bnyl susu kluar .. I think milkbooster dari minda kita sndiri klu kita yakin yg bnde tu yg bnyakkan susu kita mmg akn bnyk susu tu kluar tp klu tak yakin dn tak percaya mmg susu kluar mcm biasa je bnyk jugk saya cba ptua2 dri dlm app ni tp tak mnjdi sb mgkn kurang yakin . Hehe .. Saya awal cmpur .tp nk msuk 3bln bby saya tbe2 tanak mnum susu formula so skrang dia fully bf alhamdulillah dia ckup susu je bert pun naik je ..

Wahh boleh try lah. Terima kasih sis untuk info.🥰

Kena pump frequently. Kdg2 give up jgk sbb, x kluar byk. Time bg baby susu btol curi masa pump. Bli yg handsfree senang. Sy dh cube mcm2 milkbooster bazir duit je. Ada org kata mnum horlicks. Ads mnum air halba. Ada mkn sup betik. Cuba la tp lain org lain tindakbalas bdn

Ouh samelah . Terima kasih untuk info sis 🥰

Mak saya suruh makan oats and kurma. Alhamdulillah susu bnyk smpai bengkak2. Makan chocolate pun bnykkan susu. Sebenarnya kita perlu mkn kerap so that susu akan produce sentiasa.

Kalau sy banyak makan sawi mmg mencurah curah susu tuu. Minda kena sentiasa positive sis, kena slalu fikir susu kena banyak nak nyusu kat anak nii. InsyaAllah banyak 🤗

Milkbooster sy pulak teh. Minum segelas pn berat payudara. 😂 mgkin lain org lain milkbooster nya

VIP Member

Milk booster - fennel, oats, kurma

VIP Member

Saya makan biji chia

VIP Member

Saya pulak makan milkbooster yg beli. Lps mkn mmg susu mencurah2.. sy dh cuba makan pucuk manis, minum horlicks tapi susu sama jugak. Kdg teringin nk minum nescafe, lps minum, susu akan drop jadi sy kene mkn milkbooster bg susu byk semula. Yg penting fikiran kene positif.

Mamom milkbooster

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan