8 Balas

VIP Member

hi semua...saya nak tanya..xpe ka anak 1st saya baru 10bulan hari ni... Saya dapat chevk pregnancy test double line...erk...macam mana ya...lagi satu apa saya nk jawab sbb sepanjang lepas berpantang anak first saya masih xperiod...anak lelaki saya mmg kuat menyusu sgt...ramai kata sbb anak kuat menyusu tu yg xperiod lagi...nanti kalau nurse tnya period last saya nk jawab apa😭 sbb igt period last time mgandung anak first tu jer...pastu xperiod smpai skrg lepas pantang tahun lepas...anak 1st 10bulan...Please sapa ada pengalaman macam ni🤗😩🤷🤷😥😫😵

Normal..

Boleh normal.. Kes mcm adik ipar rezeki Allah bg jrk dekat lps 7bulan bsalin wlpn dia nurse kk😂.. Dia normal juga bsalin ank no. 2..cuma bykkan mkn mknn bkhasiat dan buah-buahan..

Blh je sis klau normal..masa dl pon sy camtu ank 1 br4 bln dh mengndung..sy pon ad jhit 4 masa brsln ank 1..tp masa brsln ank k'2 dokter ckp takpyh jht cz jrk dekat..

Mcmane nak bersama lepas da kena jahit tu. 😭 Sampai skrg trauma ngilu smua ada. Rse mcm nak surrender da. Tp nak baby lagii.

Slow2 sis.. pekara biasa.. mmg terasa bila anu suami tu msk Kat dlm kita tapi jgn kuat2 bgtau suami keadaan sis mcmana sis rasa.. Saya lalui ye juga hampir seinci di bontot kena jahit sbb bby lahir terlampau besar.. tapi sbb Kan suami nk Saya Cuba juga sampai tembus ..mcm anak dara blk sis.. bertambah erat lg kasih syg

Sma dgn sy sis..hihi dluu ank first 12bulan da adaa adk..n jhit pn byk..ok jaa jnji ikut ckp nurse

Kena jg sbb ada koyak sikit..6cm bby da kluar tu yg ada koyak sikit ja..

VIP Member

Boleh je sis....kalau normal ok lg bsalin rpat...cuma czer xd galakkan

VIP Member

Hehe.. Sy skrg pon 6 minggu dah mengandung.. Anak sy baru 3 bulan lebih..

Ha sme lah kita.. Bby sy Bru 4 bulan lbih dah pregnant 5 minggu

VIP Member

Kalau normal tkda mslh rasanya

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan