First baby Pramatang

Assalamualaikum dan salam sejatera , semalam saya baru melahirkan baby boy tapi pramatang berat 765g first baby kalau scan 24week tapi hospital check sekejap kata 25week ada yang kata 26week , tak tahu la mana satu. Start datang hospital pada 12/05/2022 sampai la 14/05/2022 pada 11:56am baru baby keluar… waktu dalam labor room, siang malam saya dengar lepas je orang lain lahirkan baby diorang dengar baby menangis saya rasa sedih sangat sebab tak dapat rasa macam tu… lepas je hantar masuk ke wad pon saya blur je sebab hantar ke hospital dalam emergency tak bawak apa2 pon persediaan… malam semalam suami baru dapat hantar barang sikit n harini baru suami dengan mak hantar barang langkap dengan apa yang saya tengok orang lain bawak… orang lain dapat tengok baby dia bila tanya doc macam mana baby doc dapat jawab, tapi bila saya tanya doc tak mampu bagi jawapan… orang lain dah dapat pergi tengok baby… saya kena tunggu jumpa doc pakar dulu… walaupon luaran saya nampak macam biasa tapi hati saya dah sedih sangat2 #firstbaby

10 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

kesiannya.. semoga dipermudahkan urusan ya sis.