Confuse๐Ÿ˜…

ุงู„ุณูŽู‘ู„ุงูŽู…ู ุนูŽู„ูŽูŠู’ูƒูู…ู’ ูˆูŽุฑูŽุญู’ู…ูŽุฉู ุงู„ู„ู‡ู ูˆูŽุจูŽุฑูŽูƒูŽุงุชูู‡ู mommies Ada tak yg masuk 3rd trimester but masih ada โ€œmoodโ€ bersama suami? Cause nampak post mommies2 yg lain dah mula hilang โ€œmoodโ€. Btw saya 29weeks skrg ni

20 Balas
Tulis jawapan

saya tak nafsu sgt jrg bersama sebab tak larat skrg 32 w .. tp kesian suami boleh kira dlm sebulan kdg 1_2 kali . risau jugak lama2 xbg kang tp dia jns phm. tp kdg2 ty abg nk ke haha sbb kesian bila dh lama xbsama

Sya 28week dh ilang mood nk brsame...tpi layn kn jek bile suami mntk, yela sian kn dy, nty bile sya pntang sbulan lbih lak xdpt...kng meroyan lak ๐Ÿ˜…, jdi sya layn kn jela sblom brsalin ni...

Saya kekadang ja bersama dngn suami dekat nak beranak ..lagi cepat laluan berbuka bila bersama suami ...tetapi bukan tiapยฒ hari laaaa๐Ÿ˜€

Saya dah 35 minggu.. nafsu still ada tpi husband yg takut.. dia kata takut buat jalan awal sangat.. kang terberanak awal pula.. ๐Ÿ˜…

Sy masih ada keinginan..suami on je..kadang sy yg goda dia..tp tu la..bila dh masuk 25w ni..letih..sy nk tp letih..๐Ÿ˜…

mcm saya time preggy saya x kish sgt klau suami mintak saya on je, tapi lepastu kaki pinggang crem

mcm saya time preggy saya x kish sgt klau suami mintak saya on je, tapi lepastu kaki pinggang krem ..hahhahaha

hahah saya ingt sy je mcm tu.. okay ada geng.. tp tkdela slalu cuma kekdg rasa mmg msh ada nafsu tu hehe

macam sy first time pregnnt skrg nie..kurg arif skit agk2 mgu ke berapa yg sesuai utk brsama?

4y ago

better minta nasihat dr dok sis.. kalau sis takde masalah dalaman rasanya ok kot.. tp better mintak nasihat dok dulu.. sebab 1st baby kan

Sy lebih pd kesian kt husband. Nt dia kena cuti lama. So bgi je sementara boleh hihi

Soalan berkaitan