201 Balas

Allahuakbar... bestnya. Syukur alhamdulillah rezeki. Lately byk orang post ttg twin pregnancy, ramai yg ada rezeki twin padahal bkn senang nak dapat. tahniah sis, jaga babies baik2, jaga diri juga. Bykkn berdoa kpd Allah, semoga Dia melindungi sis dan bayi, sihat walafiat, anak pintar dan sempurna. Aamiin... btw ada ke simptom2 pregnant anak twin ni? Sy pun belum scan.

Wahh.. ada kturunan kmbar kah?

Alhamdulillah..tahniah ye.mga semua lancar. Saye pun dpt ank buah kembar seiras.. Sbb kecik lg kut, mmg kalut sikit mak ayah nk handle. Anyway.. Banyakkan ilmu psl pjgaan bby kembar. Dan kne byk bersabar . In shaa allah semua ok.✌

Tahniah sis.. Sy pn ada pngalaman ngndung ank kmbar seiras perempuan.. Dlm keluarga xada sejarah kmbar. Alhmdulillah rezeki dr Allah. Bby twin sy dh berumur 4thn skrg. Moga Allah permudahkn urusan sis 😊

semoga bby sihat2 hendaknya sis. biasa nya bby left n right ni jantina sllu spasang. wallahualam. just ckp bdasarkn pgalaman. hehehe. doakn sy juga next month dah kna bsalin pon kembar. ikutkn triplet tp bkn rezeki🙃

Amin amin amin.. Moga dipermudahkan segala urusan juga ye sis.. Slamat berpantang nti😍

Tahniah sis..moga dipermudahkan setiap urusan..sama mcm sy dulu..1st scan xnmpk kembar..kali ke2 doc ckp ade 2 kantung..time tu 10week..alhamdulillah da 3 tahun da..

Baby lahir awal sebulan..36 mggu..to alhamdulillah berat dua2 ckup n x dduk hospital lama2..just kuning je almost sebulan..

alhamdulillah..semoga semua sihat dan dipermudahkan segala urusan sehingga bersalin seterusnya mmbsrkan amanat yg comel2 ni.... bestnya dpt kembar🥰🥰🥰

tahniah, jaga kandungan baik2, sy pun pernah pregnant twins tapi kejap je sis merasa, sy keguguran 😭semoga saya pregnant di bulan mulia ini

Amin amin amin

Aminn smoga Allah sentiasa lindungi mommy and baby ya .tahniahh ❤️ Saya teringin Nak ade baby kembar 😍 doakan sya juga ye 🤭❤️

TapFluencer

Semoga saya pun berpeluang dapat twins nanti😍🥰 dan saya doakan semoga dipermudahkan urusan puan dan semoga kandungan sihat selalu ❤️

taniah sis..semoga lahir ank yg soleh dan soleha..yg taat pada ayh dan ibu...semoga sentiasa di rahmati allah dan baby n sis sentiasa sihat

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan