27 Balas

Waa.. Tahniah.. Sy 7weeks.. X pegi klinik pun lgii.. Buku pink pun x bukak lagiii.. Hrp bby ok.. Sbb tgh alahan, x larat nk kemana mana.. 😭 Better pgi klinik swasta dlu or terus pgi cek kat kk yeaa??

Haii..just nak share..if korang tak larat korang call je kk berdekatan dgn rumah untuk tnya.. mcm sy x larat nk ke kk sy just call kk berdekatan.. kemudian dorang Alan bg date bila blh buka buku pink.. sy baru 7w++ n date buka buku pink nt 16 july.. baru ni ada spotting 😣 so sbb takut sy terus ke swasta check.. doakan sy dan bby ya😚

wahh tahniah ,alhamdullilah amin, sama dengan saya 6w5d 💕 tunggu awal bln 8 ni scan bby 2bln. semoga segala urusan kita smua mommy dpermudahkan dn kandungan kita sihat 💕

Amin. In shaa Allah mudahan semuanya d permudahkn utk awk smpai bersalin nnti. Semoga baby n awk sentiasa sihat. Jaga diri elok2 n byk kan rest. Jgn buat kje berat tau😊

VIP Member

Tahniah. Jaga diri baik2. Kita sama 6w5d. Malam tadi scan sebab spotting. Alhamdulillah tak teruk. And dah nampak heartbeat baby. Cuma kena bedrest sbb bleeding sikit 😁

Sye mse genap 6 week pun ade spotting skit trus prgi scan. Alhamdulillah xde pape. Da nmpak kantung n heartbeat.

Sy pun 6w.. Cume nak tgu 10w baru nk bkk bku pink... Sb pragnent sblm ni scan ms 5w..xnampak pepe pun.. Tp Allah lebih syg baby sy... Dh kguguran bln 8 lps.

InsyaAllah sis. Aamin ❤ Saya pun awal bulan 7 balik ke Selangor baru buka buku skli. Moga baby dan sis sihat. Aamin. Doakan saya dan baby juga 😘

VIP Member

Baby 2020, seppp sikit 😉😂 Due bulan 2 kan? Ptg tadi sy scan alhamdulillah dah dgr heartbeat 🤲

Rasanya sbb machine tu yg canggih kot.. Plus doctor pandai carik 😅 Amin... Semoga kalian & baby sihat sempurna, dipermudahkan segala urusan 😘

Congrates awak 😘 Saya scan 6w doc tak nampak kantung lagi. Kena tunggu lagi 2minggu pulak nak konfirmkan

Aamiin..mudah2an sentiasa dlm lindunganNya..anak wawasan,nnti baby kita sebaya..due sy bln 1,2020😍

Very happy for you sis. Cant wait untuk scan mine next week. Hope can see the kantung

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan