āœ•

123 Balas

Saya scan awal sis, kalau period delay terus saya scan (saya tunggu sampai tarikh period saya sepatutnya habis). Macam awal kan? Tapi saya buat macam ni sebab saya takut terjadi kandungan luar rahim huhu

Hi awk . Sy haritu scan 6minggu baru nampak kantung . Ni harini sy scan 11 minggu dah nampak baby and boleh dengar degupan jantung dia dah hehehe . Semoga dipermudahkan urusan awak juga ye šŸ˜ā™„ļø

TapFluencer

sy bru 2 hri lps scan 11w dk kk ...alhamdulillah bby sihat...dh boleh cal kk buka buku tu awk 11w .. sy first scan 4w 5day xnpk apa lg 7w bru npk kntung,janin dan dgr heartbeat bby....alhamdulillah

Kalau ikutkan apps ni sy dah 11minggu 6 hari.. Scan di klinik swasta sama usia kandungan, Tapi scan dekat kerajaan doc ckp baru 10 minggu sedang kan Tarikh period yg sy kasi samašŸ˜…

Samaa , kdg sbb dorang guna alat lamaa , dan dorang scan pon tk btol2 scan , mcm malas bak scan pon ada šŸ˜…

Saya scan masa 4week nampak kantung je . 7week dah nampak degup jantung . Masa bukak buku pink scan juga dah nak masuk 12 week Alhamdullilah nampak bentuk baby and boleh dengar heartbeat baby

week 8..tpi pegi buat buku merah week 10, sebenarnya ada scan. cuma doktor dh xbuat dah sebab sy dh ada scan sendiri tu. kalau nk jimat..scan time pegi buat buku merah je awak. kk mesti scan

Saya first scan dulu dekat klinik swasta sebab ingat kan demam, doc check cakap ini simptom pregnancy, so doc suruh baring dan scan. Masa tu 6w5d dah nampak kantung baby. Alhamdulillah šŸ¤²

Alhamdulillah sekarang dah 11w4day.

sy scan 9mgu 5hari ... mula nmpk bulat je .. skli dia angkat kaki .. doc pun excited... cepatĀ² tnjuk kt sy nampak tak kaki baby ... betulĀ² excited sgt even ank no 3 .. hehehe ...

Saya dah 3 kali scan mula mula masa 5 weeks 2x sebab macam ada 2 kantung harituh 1x masa bukak buku pink 10weeks lagi 2 minggu kena scan lagi sekali sebab nak confirm due šŸ„°

Saya scan mula2, 8Wk dekat kk. Lepastu 12Wk dkt swasta. Lepas tu 19Wk kat kk. Lepastu kat swasta 22Wk details scan, lepastu sebulan sekali scan sendiri dkt swasta hehe

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan