Due date bulan 11

ada yg sama tk due bulan 11 . share la bla due date korang . saya 4/11 harini (rabu) bru msuk (38week) korang pulakkk ?

93 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

Saya 10/12 baru masuk 33 weeks.. Tak tahu nak minta baby keluar awal ke lambat😁 sebab dah macam tak larat bawa perut.. Tapi next month abg ipar nak kahwin soo mane boleh miss nasi minyak🀣

Saya 11.11.. pinggang n belakang dah sakit.. kerap nak kencing.. tido pun skrg asyik tak kena je.. harap baby kuar cepat2 sikit.. sakit contraction pun tak tau rasa mcm mne..

4y ago

Sampai sekarang tak rasa apa2 signal. Ishh, teringin nak rasa sakit contraction tuπŸ˜…

saya due bulan 11..24/11.. tpi Alhamdulillah dh selamat lahirkan baby 26/10.. Alhamdulillah semuanya selamat.. cma baby kena tahan wad skjap sbb sy ada gbs positive.

Sya pun kemungkinan bersalin hujung blan 11 nie..skrg sy msuk 32week..sy bersalin 36week kalau tak de pape..sbb sy prgnt twin doctor suruh bersalin awl

4y ago

wahhh twin . syokk nya . smoga dipermudahkan segala urusan 🀲πŸ₯°

kita sama sis..bawah ngn pinggang dah start sakit..asyik nak buang air kecik ngn besar je..perasaan x sabar tu lagi tinggi dari takut πŸ˜€

4y ago

yalaa . hrap yg scan gender tu betul la πŸ˜„

Sme la kita rabu(4/11/2020) sye 38week..kne induce πŸ˜‚ doakan sye selamat melahirkan anak pertama secara normal tanpa koyakan.. Aamiin.. ☺️

4y ago

sama la anak pertama jgak ni 😊 AamiinΒ² smoga Allah permudahkan segaa urusan kita 🀲πŸ₯°

Date saya 7/11 ni.. Doakan semoga proses persalinan nti lancar.. Dn Smoga smua ibu yg mw bersalin nti d permudahkan dn lancar πŸ™πŸ™πŸ™

4y ago

Ya sis.. πŸ™

Sy 5.11 due bersalin 6.11 xboleh lebih. Sbb dh 40week n ada gdm. Hrap2 boleh bersalin lbih awal.. Skrang pn dh 37week 6hr dah

sya bulan 11/15/2020...tapi rasa nya tak smpai date tu kot... rsa mcm awal bulan 11 kot or hujung bulan 10 nie...

4y ago

nanty dah bersalin info2 lha ya sis..hihihi mna tau selang 2hari sya plak yg bersalin hihi

saya due 3/11 td checkup 28/10 kalau x bersalin jugak kena ambil surat tahan wad sbb ada gdm on diet.. seram.. anak 1st

4y ago

kami pun anak 1st jgak . 27 ni kena jmpa pakar baru bole tau mcm mna nnti 😣 sbb tkot bby besar 😌