30 Balas

hahahaha malu plk bila baca tpi tu la saya pregnant xad nafsu😂..kdg rasa cm aq ni xnormal ke lenyap trus nafsu🤣

🤣🤣🤣🤣 suami blh layan xapa..ni xad nafsu ssh sikit la..kena beranak dulu bru dtg syeikh rasanya🤣

ad org kata klau kuat pancuk dlm kepala bby akan jdi kelaring , tapi bgus bila kuat brsama mudah nk bersalin nnti ..

kelaring tu apa sis hehehe. haa tu apa kakak saya ckp jugak mudah nk bersalin and a few doctors ckp the same thing.

normal jew..tp sy xde nafsu nk bsme lngsg lpas pregnant nie..da nk bslin pon biase jew..🤭🤭

ohhh boleh jadi xbernafsu jugakk ehh. xpe la Lau husband fhm okay je. yg penting persefahaman tu.

sy pulak time bernafsu, suami taknak . bila dia bernafsu . sy yg taknak . last² berbulan² tak bersama .. 😂

alaaaaa mengapa begitu.. pakai baju sexy wangi2 sis . goda diaaaa hehehehe

sy pulak makin xde nafsu .. lg menyampah adelah 😅..tulah org cakap lain org lain pengalaman pregnant

alamakkk yeke jgn myampah sis.. huhu xpe moga husband memahami keadaan pregnant

org kata normal kalau cmtu sis , saya ni menunggu hari nak bersalin still takde nafsu🤣

hehehe. alamakk xde nafsu ehh xpe tggu lpas bersalin kot Ade blk.

Sy sorang je ke lepas bersama terus tunggu baby tendang? Lmbt sikit terus risau. 🤣

Sama 🤣 risau la hti ni

mmg normal.. kalau sy nafsu memuncak2 hari2 nk hahhaha rasanya sbb hormon..

sis sorry tye, ada masalah x klu bersama pancut dalam? dri awl trimester?

so far buat check up kt kk okay je xde masalah pulakk. mmg pancut dlm la dari awal trimester smpai la dh hujung2 ni

saya 34week skrg ni tiba2 mual balik pulak 😂 tpi nafsu kurang

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan