7 Balas

saya pun sama juga mmg kurengg sgt2...ye mind set kita fikir sbb kita kena fikir alahan lagi, pning lg, mual/muntah lagi mcm2 tu yang jadi kurang...tapi sbb kesian juga pada suami bila tak layankan...cuma fikir cepat habis 😊 tu je...

Saya pun mcm tu fikir nak settle cepat je

Sy pun mcm tu juga.. Tp bila pakai gel durex tu baru ok.. Kalau xda mcm lama mau tunggu basah atau xbasah langsung sbb xkuat nafsu dah.. Lyn mual lg.. Bila ada tu pas calit trus masuk pun tda mslh.. Lancar ja... Lol

Ya.. Mmg pakai water based.. Kalau trtelan pn tda mslh.. Tp xprnh juga p try mkn 😂

Sakit tu ase gena puan? Klu mcm senak or sengal tu better puan ubah posisi bsama tu.. lebih di galakkan puan atas suami bawah.. so kt boleh kontrol rasa x selesa tu.. klu sakit selain tu better puan rujuk doc..

Ok noted! Tq for ur advise ✨ Salam takziah Pn Hana

ahha sma lah tpi tngok husbnd kesian so layan je. n xpsti skit atau mmng mindset nk jga bby n trfikir2 bby. sya 12w. nfsu mmng kurang lahh . nk cept2 settle

ehh sma hehe. lma lgi ke. laju laju laa. hehe

saya pon mcm tu jugak sis, siap sruh cepat haha kadang taktepikir pon sbb tak rasa langsung nak bersama

Kannnn! Hmmm nafsu sudah hilang daaaa 😂 Sy kdg tu semput dibuatnya. Mana taknya bersama tapi otak ke lain duk tgk ke perut, ghisauuuu

alaaa kenapa saya terbalik pulakk masa mengandung ni nafsu naik gila 😭🤣

Wowwww! Awk week bape dah skrg. Takpa bagus utk suami hehehe org kata mommies bila perut dah besar lagi bernafsu. Sy harap sy bernafsu time dah hujung² la baru cepat sikit jalan terbuka 🤭

1st trimester tak digalakkan bersama lagi. Apa2 pun rujuk dr utk kepastian

Ye sy pun ada tgk jgk. Sy start bersama pun masa 8w baru berani. Sy dah refer doc, doc ckp boleh je bersama cuma jgn terlalu ganas, jgn guna posisi yg extreme. Just santai & relax je

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan