6 Balas

sy 6cm pon xde contraction, lepas hspital pasang alat atas perut tu mse kt labour room bru rse contraction.sy serah diri sbb kuar lendir dan darah. lepas masuk mulut itik tu darah keluar x henti bnyk mcm period. kalau kk xde bgtau kena induce , rsenye xde kena apa2 klaau x trlebih due. cuma sis kena cari cara untuk bukaan cepat. mse sy dlu sptutnye kena induce , tp jln dh trbuka 6cm hri nk induce tu, so x jd induce😅 hai mummy 🤗 jangan lupa daftar dan dapatkan sample pampers jenama merries ni, kualiti die paling best diantara jenama yang lain 😍 dapatkan disini🤩 https://www.merriesfamily.com.my/r/OWVIFX #sampelpampers #samplepercuma

sama la .. saya masa check up keluar blood show .. nurse kata nak bersalin .. pastu kena seluk 2cm .. smpai2 wad bersalin 3cm.. lepastu takde contraction sampai la 5cm .. sama la kena pasang alat dgn gantung air baru sakit dgn pecah ketuban baru makin kerap sakit tapi jantung baby drop .. 2 jam je contraction trus kena tolak OT .. last2 cser juga .. 😅

sekarang tengah mengalami dah 5cm pon belum ada contraction..orang kata kalau ketuban keluar dulu x sakit .. Wallahualam ..saya pon pecah ketuban +darah tengah tunggu bukaan lagi kat hospital sg buloh

VIP Member

Saya sis. Pagi ni keluar lendir darah. Terus warded. Nurse check bukaan dh 3cm. Belum ada contraction. Skrg masih d ward. Dorang suruh banyakkan jalan jalan pusing ward utk cepatkan bukaan.

bersalin anak no2 , sy pernah leaking ketuban check jalan 4cm tk ada contraction , dpt drip air kecut kan rahim baru ada contraction 2jam lepastu bersalin dah .

sy hrtu keluar darah dan lendir..admit wad sebb 3 cm...tp servik masih tebal dr suh balik...sampai hrni kdg adebconstraction kuat kdg xde....36 w 3 day...

Sy dah 2 kali keluar lendir+darah. Harini dan semalam. Tapi tkde rasa sakit perut lagi. Mcmana ya? Perlu ke hospital ke

kluar lendir dgn drh kna pegi hospital trus sis...tu tnda2 nk bersalin jgk

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan