Ghisauuuuuuu

Hi ada sapa2 due 30/4 tak? Nervous takut excited semua ada tapi hopefully baby keluar on due date mummy nak beraya dulu πŸ˜‚ #firstmom

10 Balas
Tulis jawapan

Saya due 30/4 tp 2/4 checkup klinik o&g n terus kena admitted sbb baby kecik Dr usia kandungan... Sepatutnya 3/4 dah kena czer.. Tunggu punya tunggu turn sekali tak jadi daa.. Doc kata isnin pula 8/4 tu kena czer sbb nak menunggu nicu kosong untuk incubator baby penuh.. Doakan semoga urusan saya di sini dipermudahkan ye mummy semua.. Nampak ya saya raya di hospital πŸ€—

Baca lagi
4w ago

Alaaa sian mummy. Semoga urusan mummy dipermudahkan 🀲🏻❀️ Takpe baby excited tu nak beraya sekali dgn mummy 😘

Saya pun dd 30/4 hihi tapi haritu doktor cakap gdm ni selalu kena beranak awal sikit & tak boleh lebih dari dd. Saya gdm diet control 🀭 nak raya duluuuu

4w ago

Haha insyaAllah sempat lagi beraya tu sis. First day raya pun jadi lah kan πŸ₯²

sama laa sis, minta dia kluar on due date sebab raya ni dari langkawi nak balik pendang. risau pulak bila fikir. harap ii la sempat beraya😭

4w ago

Haha kan sis insyaAllah sempat mummy dia enjoy beraya dulu 🀭

Saya due 23/4. Berharap baby keluar awal sbb gdm diet control. scan 36w baby berat 3kg. Kaki pula bengkak mcm belon. Sgt lah x selesa. hehe

4w ago

Sihatnya baby 😍 Sama lah sis tak selesa sebab bengkak kaki 😩

tulah my mom selalu kata anak first keluar seminggu awal hahah kita mintak dpt beraya dulu yaa pastu nak beranak ke apa onz

4w ago

Takpe seminggu awal sempat lagi beraya tu hehe πŸ˜™

saya 29/4 hopefully tak keluar awal...well at least bagilah rasa biskut semprit dua tiga keping duluπŸ₯Ή

4w ago

Kannn sedapnya nak makan rendang puas2 πŸ₯Ή

sama sis. 30/4 due and x boleh lebih due date sbb gdm. harap2 baby keluar lepas cuti raya jgk. huhu

4w ago

aminn.. 🀭. hrp2 baby kasi can la pakai baju raya dulu

sama due 30/4 tp dah kena serah diri 7/4 ni sbb dah ada bukaan 2cm

4w ago

Apa tanda2 sis? Semoga dipermudahkan urusan sis 😘❀️

saya tk sempat beraya dh sis, baby kluar 37w 🀭

4w ago

Baby excited sgt nak jumpa mummy dia tu 😍

VIP Member

mg dpmudahkan segalanya Allahuma aamiin

4w ago

Tq sis InsyaAllah amin yra ❀️