47 Balas

Saya ni kuat triggered dan kuat annoying dengan orang. Bila baca post ni rasa nak komen gurau² santai. Eh scroll bawah tengok ada lagi yang lagi teruk dari saya... SETIAP KOMEN/REPLY NEGATIF yang korang post akan di soal. Sekian.

sma sis..preg yg kli ke 5 ni bdn sya pun agk pns..tu pn en somi yg bgtau..sbb sya rsa cm suhu normal je..pstu klu nk tido..kaki sya kne letak kt ats kaki dia..bru lena 😅..dh itu yg buat sya selesa..en somi is redha 😅😅

8 bulan lps suami saya pun ckp bnd sama. Rupanya UPT positive. Cuba nnt awak check upt mana tau ada good news 😁 bdn kita extra panas (tp org je boleh rasa) if hcg tinggi juga

Sabar sis , suami sy pun mcm tu tp sy tak trsa sngt sbb badan sy mmng pns dri sblm khwin lgi utmanya tapak tngan 😅 dri kcil suhu bdn panas je , lgi2 pregnt suhu bdn boleh jdi lbih pns

Sis umur berapa sis 😂 Hidup dlm dunia ni keras sis..mcm2 lg dugaan kita akn lalui dlm perkahwinan dan hidup ..Kena cekal hati kena kental .. jgn ni pun nak terasa hati sissss

biasa laa tu .. dlu sy kawin pon cm ni jgk. suami sy ckp bdn panas, pdahal kita normal je. xdak apa2 effect pon. skrg suhu bdn sy ngn dia dah sama. sementara nk biasa kan ..

biasa laa tu .. dlu sy kawin pon cm ni jgk. suami sy ckp bdn panas, pdahal kita normal je. xdak apa2 effect pon. skrg suhu bdn sy ngn dia dah sama. sementara nk biasa kan ..

Sis takpe lagi letak kaiki suami sis cakap panas, saya suami cakap berat 😂 Takpe sis, kuatkan semangat, anggap small matter aje, long way to go 😘

Sabarlah sis, kadang kita ni saja nak meluahkan dekat sini tapi ada tah apa-apa yang toxic perangainya. Nampak sangat dari situ hati dia macam mana.

sma la sis..kdg kte x sdr suhu kite normal.ke tak..suami jujur & ambil brt sbnrnya tu..better pi check..moga² ada berita bahagia..aamiin🥰🤍

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan