49 Balas

alaaaa best nyaaaa, saya masa belum tau preggy kemain melantak, lps da tauuu auto ehh mabuk nyaaaa.. ni da masuk 2 bulan masih lagi mabuk2 🤣

Normal..sy pn sama..xrse mcm mgandung la sama je selera sblum mngandung..dh msuk 8w cmtu bru rse mcm loya skit2,tp xde muntah2..blh je mkn..

alahai macam memintak pulak.. saya ni sampai seminggu masuk hospital xboleh makan bersyukur jelah rezeki allah bg mudah time pregnant

TapFluencer

sama macam saya anak sulong dan kedua ni langsung xde alahan selera makan makin bertambah dari awal sampai hujung langsung

Sama sis... Ank 1st sy pun xde alahan juz ad gdm time pregnant... Skrg pregnant ke2, xde alahan jgk, blh mkn ape jer...

TapFluencer

Normal, puan. As long tumbesaran anak dan kesihatan puan okay. Alhamdulillah takda apa yang perlu dirisaukan

normal saja sis. yang penting jaga pengambilan makan. risau nya sebab kalau sangkut gdm atau bp tinggi.

kadang²pregnancy journey ni lain lain.tak semua sama.apa apa pun jaga makan je time pregnant 🥰

bg sy normal ja.. sbb sy xdak alahan.. xdak mual2 muntah.. mengidam berat2 pon x

sungguh..tp time sy besalin sy Allah uji tpksa bsalun awai. n baby prem.. baby waded 55hari gak sbb kecil.. y lain alhamdulillah semua Allah permudahkan

saya dari first tri smpai sekarang dah 3rd tri alhamdulillah takda langsung alahan 🤲🏻

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan