6 Balas

sis sama mcm saya, saya ada cyst. 5cm dah sis. check upt positif. tapi scan tak ada kantung, tapi ada cyst. doktor check upt negatif pulak. tapi tak datang period. semalam check balik positif. kemungkinan sebab cyst pun positif. saya pun kurang yakin

hai ..ada ape2 update tak pasal sis?

Adik sy dlu mase die form 4 selalu skit perut.. Pegi klinik dr cek air kencing.. Positif pregnant plak.. Terkejut die. Bile dr scan rupe nye cyst.. Dr bg ubat kecut kn cyst je.. N lg satu cyst ni makanan die darah period.. Ade org yg ade cyst x period..

ouh , tp saya harap saya betul2 pregnant bru jer nikah tak datang period

Adik saya dulu dia scan awal kehamilan,doctor kata ada cyst tapi lama kelamaan,cyst tuu hilang bila kandungan dah membesar..cuba puan tunggu 1-2minggu lagi scan balik,mana tau ada rezeki puan..InsyaAllah,doa banyak2 ya puan..think positive❤️

ouh oke . mungkin saya scan terlalu awal kot tak nampak kantung lagi

Macam saya pulak pregnant tapi ada fibroid.. Entah bahaya ke tak saya pun tak tahu la.. Kk minta rujuk kat hospital tapi pihak hospital suruh balik pulak tunggu appointment lambat lagi.. Risau dah ni😣

saya pun fibroid ni . tapi tak refer hospital lg sebab baru .. awak dah berapa weeks ? harap2 baik2 saja lah ye kandungan kita . ad orang cakap dia akan mengecut kalau baby besar ataupun sama2 besar dgn baby

Ada jenis cyst yg buat upt jd positif

awak ada alahan x

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan