6 Balas

Alahan macam tu laa, pelik² betul. saya pergi bercuti dua hari elok je ada selera makan apa semua. balik rumah dan² je selera berkurang, mu ntah kerap. Kita ingatkan elok dah alahan sebab masa bercuti tu rasa cam hidup normal je. Tapi jem bila balik rumah alahan tu ada lagi. Kadang pening bila fikirkan alahan ni, macam mengada² pulak kita rasa diri kita ni. Padahal itulah kehidupan orang mengandung selagi tak bersalin

Alahan ni pelik2 kan sis 🤣 enjoy saja, nanti pregnant yg seterusnya akan lain2 lagi alahannya. Klu mcm mama sy dlu masa pregnant sy, dia lgsung x blh kluar rumah. Nmpk matahari je trus sakit kepala 🤣 lepas tu adik2 sy ok je pulaa 🤭

saya pulak,awal2 tak boleh keluar rumah..bukan kata rumah,keluar bilik pun pening.😵‍💫🤣 selepas 3bulan dh boleh dh..siap berjalan lagi..bila jalan2 sihat je..balik je rumah dtg pulak mabok2 la angin la..muntah la..

Sama la kita. Tp saya ada anxiety so xleh duduk dlm rumah sangat. Hari2 mmg suami kena bawa jalan keluar kalau tak mcm murung je rasa. Stress dgn dugaan pregnancy ni.

hahaha sis sama mcm saya. saya pergi jalan jalan elok tak muntah tak apa. kat rumah sikit2 muntah. sikit2 lemah badan. asik nak baring je😂

Sama laa saya. Kalau pergi bercuti ke apa semuanya okay. Tapi hari biasa asyik rasa tak sedap badan & nk muntah

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan