#TAPxHandmadeHeroes

TAPxHandmadeHeroes Kisah gembira saya menjadi seorang IBU bermula dengan kehadiran anak yang dinanti dengan penuh debaran Dan cabaran.. Pada bulan jul 19 , sy mengalami kemalangan jalan raya yang agak serius sehingga sy perlu mjalani pbedahan msuk besi dikaki kanan..doktor sahkan kaki sy patah..perasaan bercampur baur kerana USIA kandungan baru mencecah 7minggu..tp apakan saya sy xmempunyao banyak pilihan Dan terima seadanya saya perlu mjalani pbedahan Dan xray beberapa Kali bagi melihat keadaan kaki sy yang patah. Dengan memikirkan keadaan bayi DLM kandungan..sy mohon pembedahan dilakukan secara separa sedar kerana ingin mgelakkan ksan smpingn terhdp kndungn sy.. alhmdulillah pbedahan bjalan lncr..bayi sy juga selamat Dan kuasa tuhan bayi yang dinanti selamat dilahirkan pada 22jan20...bayi comel bernama Nur auni safiya..sempurna kjadianya..sume kerana Kuasa Allah..walaupon pelbagai ubt ubatan sy terpksa ambil..anak sy selamat dgn kuasa n rhmt Allah...syukur Alhmdulillah... Kenangan yang xmungkin sy lupa kan...kenangan terindah..

1 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

Syukur, Alhamdulillah 🥰😍 #TAPsupermoms #TAPactiveusers

Post reply image