66 Balas

sama dgn saya kalo ikut kiraan saya dh 7 mggu 4 hr..tpi kat scan br 6 mggu 2 hr.. sama la,nmpk kantung je..nnti 10 mggu doc sruh dtg scan lgi

6w saya pergi , heartbeat samar samar je . doc bg lagi 3w dtg balik dengar heartbeat . so awak pun maybe boleh try 10w scan balik 🥰

cmne nk hilgkn rase mual n pedih perut ni..sape ade petua..now da 7minggu..lmbt lg nk msuk 4 buln...huwaaa..pntnye melyn mual ni...

saya 7w, tapi masih sj skit"munta mkn pun tak lalu, lau but krj sikit sesak nfas kuat, Dan ulu hati sakit, kali ini truk sangt

saya nampak karung je, dr ckp perut tebal😅 dr suruh dtg 2 mggu lagi, alhamdulillah 2 hari lpas scan dh nmpk bby (10 week)🤲

jangan risau wak..awl lgi tu😅harini sya scan baby 7week dh ada heartbeat baby kelip² merah dh..kuat bunyi jantung

kakak saya 6 minggu 5 hari xsilap ada heartbeat tp Klau mcm saya xdpt dengar lagi. moga esok dpt dengar jantung baby

Normal sis.. Sy hritu pun sama.. Lepas tu kene repeat scan lgi 3minggu cukup 8minggu usia kandungan

sy scan doc ckp bru 5w,yg nmpak kantung ajer.doc suh scan lg bln dpn..doc ckp normal x nmpak lg sbb bby sgt kecil

saya baru bawa isteri saya scan 8 weeks , baru ada degupan jantung

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan