65 Balas

VIP Member

depend orng. setngh orng lain x boleh minum susu ni sbb ada gula.. boleh jd sngkut kat minum air gula nanti

KKM xgalakkn minum anmum.. boleh mnyebabkn diabetic...sis boleh cuba mnum susu tpung yg lain..

Bagi Sy itu bergantung pada ibu yg meminumnya,tapi kebiasaan minum susu enfamama dan ia sangat sesuai3

Awal sangat nk minum susu.... Ambik folic asid dah cukup awal2 ni nk sokong pembentukan tulang baby

VIP Member

boleh klau tak kena gdm la, sbb manis susu ni 😅 klau nk minum pun kena cairkan sdikit air 😊

Saya makan juga susu ni.. Sekli ja Waktu pagi.. Tapi Jgn bancuh bagi manis.. Kurangkn Sudu bancuhan..

Kt bgkusan tu dia tulis 3 sudu. Tpi sy kurg kn jd 2sudu untuk segelas air. ok ke?

Kalau yg Ada masalah berat badan Naik or kencing manis Tak berapa sesuai.. kalau Tak Ada masalah ok sgt

Saya pun Naik badan tu Dr Tak bagi minum anmum.. minum friso or similic mum ok

Saya suka susu ni. Taw je mengandung terus mintak husband beli susu ni. Rasa lemak n kenyang.

Ok tp kene kurangkan skop susu sbb nanti berat bdn naik x sekata dgn bacaan kehamilan.

Ye sy pun sme.. Kne gdm lpas minum susu ni... Bile check BSP ok je.. Xpnah lebih dari 6.8

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan