8 Balas

try bekukan Pisang,blend jd halus,tambah serbuk buah natural beli at shopee..mcm serbuk buah naga ke.. pastu tambah oat,tambah lah apa2 yg baby suka nak mkn Dan beri dia khasiat... org putih bnyk bekukan Pisang n tmbh pewarna natural dari buah2..jdinya mknn TU nmpk menarik😂

buah ni low calories.. olah la makanan anak guna buah yg anak laju makan.. sy pun lalui anak kurg makan, sampai nasi pun campur buah naga pisang.. if anak tak alah dgn butter dgn cheese blh la bg.. buat pankek ke apa, blh letak cheese santan butter telur

Menarik campur nasi dengan buah 🤭🤭 nak try la sebab anak pun jenis suka buah jugak..nasi dia kurang minat

Sy tgok tik tok resipi2 utk naik kn brt bdn baby..mmg struggle la bab naik kn brt bdn ank..cukup umur setahun sy terus tkr susu.sblm ni ank sy cuma sesuai mnum susu dupro..cukup setahun sy tkr kpd pediasure.mmg sesuai dgn ank sy terus naik bnyk brt bdn dia

Oo ok tq info nya

Tgh fasa kut sis, anak saya pun waktu2 macam tu kdg nak makan kadang x nak makan. Kena keep offer je yg penting. Paksa sikit² makan. Tp jgn paksa sampai nangis hehe

Ook tq ya hehe

anak saya 10 bulan lebih dah sama taknak makan..tapi saya bagi nasi lenyek ii dia makan..kalau boleh nasi dengan sup 🫰🏻

Aah sama dilema mak mak, btw tq

Buah tu instead of bagi just buah, ada add on oat, greek yogurt, cream cheese tak

Oo yogurt blm lgi nti sy cuba tq info

bg mkn buah pear.. avocado..bt chesskut ke..bubur sumsum ke

Ok baik tq yq

VIP Member

try bg makan kentang

Kentang goreng ke buh kat sup nasi or ?

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan